Komik prowadzi rozmowy w sprawie kreacji ojca Pryora – byłego boksera LeRoya Pyora. Póki co, reżyser projektu – Lee Daniels – opublikował na swoim profilu na Instagramie swoje i gwiazdora zdjęcie. Wiadomo też, że udziałem w filmie zainteresowana jest Kate Hudson – ma zagrać żonę głównego bohatera – Jennifer Pryor. Kilka miesięcy temu potwierdzono, że w samego Richarda Pryora wcieli się Mike Epps.

Reklama

Richard Pryor, który rozpoczął sceniczne występy komediowe w latach 60, zadebiutował na filmowym planie w roku 1967 w produkcji "Zajęte ciało". Sukcesom zawodowym artysty towarzyszyło burzliwe życie osobiste. Pryor zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, był również siedmiokrotnie żonaty. W roku 1986 u komika rozpoznano stwardnienie rozsiane, chorobę, która w miarę rozwoju ograniczyła możliwość jego pracy zawodowej. Artysta zmarł 10 grudnia 2005 roku. Zdjęcia powinny w końcu niedługo ruszyć.

Ostatnie filmy z udziałem Murphy'ego to "Tysiąc słów" czy "Tower Heist: Zemsta cieciów". W 2016 roku powinniśmy ponownie zobaczyć go w roli Axela Foleya w komedii "Gliniarz z Beverly Hills 4".