Dziennik Gazeta Prawana logo

Idris Elba kolejnym Bondem

22 grudnia 2014, 10:56
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Idris Elba
Idris Elba/Shutterstock
Okazuje się, że nie tylko fani Idrisa Elby widzą go w roli 007. Studio Sony również uważa to za dobry pomysł.

Jak dowiadujemy się z kolejnych maili, które wyciekły do sieci w wyniku ataku hackerskiego na studio, brytyjski aktor znany z roli "Luthera" powinien zagrać 007. Takiego zdania jest szefowa Sony, Amy Pascal, która w korespondencji do byłej wiceprezes Columbii, Elizabeth Cantillon, napisała:

Obecny odtwórca szpiega Jej Królewskiej Mości, Daniel Craig, ma kontrakt na nadchodzący obraz "Spectre" i jeszcze jeden film. Za kamerą staje Sam Mendes. Do kin dzieło trafi 23 października 2015 roku.

Idris Elba ostatnio pracuje na planie nowej adaptacji "Księgi dżungli".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj