Belvedere będzie oficjalną wódką nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie. Jak twierdzi Charles Gibbs, szef firmy, współpraca z producentami "Spectre" to największy ruch marketingowy marki.

Reklama

Belvedere to wódka zbożowa produkowana tylko w Żyrardowie. Z tej okazji firma wypuści dwie limitowane edycje. Butelki ozdobione zostały emblematami związanymi z serią o szpiegu Jej Królewskiej Mości. – Z dumą informujemy, że po raz pierwszy w historii najbardziej rozpoznawalna, polska marka luksusowa Belvedere Vodka stała się częścią słynnej filmowej sagi o Jamesie Bondzie – czytamy na Facebooku producenta.

Media

"Spectre" pojawi się w Europie (również Polsce) w październiku 2015 roku. Będzie jednym z najdroższych filmów w historii kina z prawdopodobnym budżetem w wysokości 300 mln dolarów (takie informacje wyciekły do sieci, które zostały wykradzione przez hakerów ze studia Sony). Zdjęcia kręcone będą m.in. w Londynie (w Pinewood Studios), Rzymie, Meksyku, Maroku i Austrii.

W roli Jamesa Bonda ponownie zobaczymy Daniela Craiga, Ralph Fiennes wcieli się w postać M (przejął on rolę po Judi Dench), Ben Whishaw w Q, Rory Kinnear w Tannera i Naomie Harris w Moneypenny. Dołączyli do nich Andrew Scott (agent MI6 Denbigh), Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Léa Seydoux (Madeleine Swann), Dave Bautista (Mr. Hinx) oraz Christoph Waltz (Oberhauser).

Więcej czytaj w portalu Stopklatka>>>