Dziennik Gazeta Prawana logo

Michael Bay skończył z Transformersami

12 sierpnia 2014, 11:43
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Transformers: Wiek zagłady
Transformers: Wiek zagłady/Paramount Pictures
Michael Bay zapowiedział, że nie nakręci piątego filmu z serii "Transformers".

– komentuje swą decyzję twórca. –

Pierwszy obraz z cyklu powstał w 2007 roku. Zrealizowany został na podstawie zabawek produkowanych przez firmę Hasbro, serialu animowanego i komiksu. Druga odsłona, "Transformers: Zemsta upadłych" pojawiła się w kinach w 2009 roku, a kolejna, "Transformers 3", w 2011. We wszystkich trzech w roli głównej występował Shia LaBeouf.

Ostatni film z cyklu, "Transformers: Wiek zagłady", zarobił ponad miliard dolarów. Tym razem w produkcji zagrał Mark Wahlberg. Bay jest producentem obrazu "Wojownicze żółwie ninja", który właśnie zagościł na naszych ekranach.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj