Bohaterowie znani z pierwszej części "Myśl jak facet" spotkają się z okazji ślubu w Las Vegas. Romantyczne plany szybko jednak zostają przekreślone przez niespodziewane przygody w czasie wieczorów kawalerskiego i panieńskiego.

Reklama

Za realizację kontynuacji odpowiada ekipa "jedynki". Za kamerę powrócił Tim Story, a scenariusz napisali Keith Merryman i David A. Newman. Na planie stawili się: Kevin Hart, Michael Ealy, Regina Hall, Megan Good, Jerry Ferrara, Gabrielle Union, Romany Malco, Adam Brody, Wendi McLendon-Covey, Terrence J, Jennifer Lewis, Gary Owen, David Walton i Dennis Haysbert. Film zarobił w weekend 30 milionów dolarów.

Druga i ostatnia nowośc tego tygodnia to "Jersey Boys" Clinta Eastwooda. Obraz stanowi adaptację musicalu "Jersey Boys: The Story of Frankie Valli & The Four Seasons". Jak wskazuje tytuł, dzieło przedstawia historię znanego w latach 60. popowego kwartetu odpowiedzialnego za przeboje "Big Girls Don't Cry", "Sherry" i "Walk Like a Man". W rolach głównych występują John Lloyd Young, Erich Bergen, Vincent Piazza i Michael Lomenda. Film zarobił w trzy dni ponad 13 milionów dolarów co zaowocowało 4 pozycją w zestawieniu.

1. "Myśl jak facet 2" – 30 milionów
2. "22 Jump Street" – 29 milionów
3. "Jak wytresować smoka 2" – 25,3 miliona
4. "Jersey Boys" – 13,5 miliona dolarów
5. "Czarownica" – 13 milionów dolarów
6. "Na skraju jutra" – 10,3 miliona dolarów
7. "Gwiazd naszych wina" – 8,6 miliona dolarów
8. "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" – 6,2 miliona dolarów
9. "Chef" – 1,8 miliona dolarów
10. "Godzilla" – 1,8 miliona dolarów