Gwiazdor "Rockefeller Plaza 30" w stanie krytycznym trafił w weekend do szpitala po wypadku samochodowym. Od tego czasu jego stan się nieco poprawił, a rzecznik artysty zaprzeczył, iż potrzebna była amputacja nogi. – Narzeczona Megan jest u jego boku – powiedział przedstawiciel Morgana. – Dziękujemy za zainteresowanie jego zdrowiem, ale Megan prosi o niepublikowanie nieoficjalnych doniesień dotyczących stanu, w jakim się znajduje. Informacje o amputacji nogi są wyssane z palca. Jak podaliśmy wczoraj, Tracy przeszedł wczoraj operację złamanej nogi. Opiekują się nim lekarze z Robert Wood Johnson University Hospital, którzy jak tylko będzie to możliwe podadzą kolejne informacje. Leczenie będzie trudne i liczymy na waszą cierpliwość w tych trudnych chwilach.

Reklama

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 czerwca w New Jersey. Jeden z siedmiorga pasażerów limuzyny aktora zmarł. Wypadek spowodował kierowca ciężarówki Wal-Martu, Kevin Roper, który prowadził samochód bez snu ponad 24 godziny.

Tracy Morgan znany jest z telewizyjnego przeboju "Rockefeller Plaza 30" oraz filmów "Zgon na pogrzebie" i "Cop Out: Fujary na tropie". Niedawno potwierdził udział w niezatytułowanym cyklu stacji Fxx.