Roman Polański na ślubnym kobiercu – zobacz!

| Aktualizacja:

Na YouTube opublikowano kompletne archiwum materiałów filmowych przygotowywanych przez dekady przez British Pathé.

wróć do artykułu
 • ~adelaide
  (2014-11-02 14:16)
  ` Każdy kto dokonał gwałtu a tym bardziej na osobie nieletniej,(w tym przypadku chodzi o 13-latkę !) bez względu na to kim jest, księdzem, biskupem, politykiem, artystą, kompozytorem czy inną "wysoko postawioną osobą, winien zostać osądzony w sprawiedliwym procesie i ukarany, jeżeli wina zostanie mu udowodniona.

  Polański biedny nie jest i stać go na dobrych adwokatów a więc wielka krzywda mu nie grozi. Co do takich przestępstw nie powinno być przedawnienia. To człek wykształcony, wybitny a więc tym bardziej świadom i nie powinno być wobec niego żadnych taryf ulgowych.

  Polska powinna go wydać jeżeli jest to zgodne z polskim prawem, tym bardziej jeżeli Polska, ma podpisane porozumienie z USA, na zasadzie wzajemności, jeżeli Amerykance wydają nam przestępców podejrzanych czy oskarżonych o takowe przestępstwa.

  Jak dobrze pamiętam, to przestępstwo o które jest podejrzany czy oskarżony w USA Polański, jeżeli zostało popełnione na osobie nieletniej lub ze szczególnym okrucieństwem, wg polskiego prawa jest zbrodnią, ściganą z urzędu a zbrodniarze nie powinni pozostawać bez kary, chociaż wg obecnego prawa w Polsce, nie mógłby być teraz w Polsce sądzony i ukarany ze względu na przedawnienie a szkoda. Ja uważam, że takie przestępstwa nie powinny podlegać przedawnieniu.
 • ~Lemansky
  (2014-04-18 13:16)
  Fuck you black skit.Jobblees.
 • ~Bezrobotny
  (2014-04-18 11:10)
  ~Nie daje na WOŚP daje na CARITAS 2014-04-18 10:21

  Wyjaśniam wątpliwości : Jemu wolno bo jest słuszny, księdzu zaś nie