Dziennik Gazeta Prawana logo

Philip Seymour Hoffman jeszcze dwa razy weźmie udział w "Igrzyskach śmierci"

11 lutego 2014, 09:37
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Philip Seymour Hoffman
Philip Seymour Hoffman/AP
Śmierć Philipa Seymoura Hoffmana nie wpłynie na realizację i daty premier dwóch ostatnich filmów z serii "Igrzyska śmierci".

W cyklu aktor wcielał się w postać Plutarcha Heavensbee. Przedstawiciele studia Lionsgate poinformowali, że Hoffman ukończył większość zaplanowanych zdjęć do dwuczęściowego obrazu "Igrzyska śmierci: Kosogłos" ("The Hunger Games: Mockingjay"), a dokładniej – że do nakręcenia została mu tylko jedna istotna scena.

– czytamy w oświadczeniu studia Lionsgate.

– dodał jeden z przedstawicieli studia. –

Philip Seymour Hoffman zmarł 2 lutego. Jego ciało znaleziono w mieszkaniu w Nowym Jorku. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej przedawkowanie heroiny.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj