Wałęsa ma chrapkę na Oscara. "No, kto by nie chciał sukcesów"

Film Andrzeja Wajdy "Wałęsa. Człowiek z nadziei" ma szansę na Oscara. Tak uważa były prezydent Lech Wałęsa, którego życiorys zainspirował twórców filmu.

wróć do artykułu
  • ~i tyle
    (2013-09-21 22:19)
    Ten kłamliwy gniot nie zasługuje na żadną nagrodę, ale Bolek marzy, że Wajda dostanie i się z nim POdzieli. Dla tego chciwca bogiem jest mamona, a nie Pan Bóg.
  • ~powiec
    (2013-09-21 19:10)
    OBY CI RAK ZJADŁ TEN WYNIOSŁY ŁEB KAPUSIU UBECKI
  • ~-
    (2013-09-20 16:08)
    Wałęsa ma chrypkę (nie chrapkę ) i dlatego nigdy nie można zrozumieć o co mu chodzi . No może jeszcze ma zamęt w głowie .
  • ~Lachudra
    (2013-09-20 13:01)
    Za KAPOWANIE Nobla i Oscara...
    A gwiazdki z nieba może chcesz lachudro?
  • ~Chyba zlać pałą ?
    (2013-09-20 07:20)
    mietek >>> lubisz pałować ? Czy dziś już się wypałowałeś ?
  • ~Biedroń -anal
    (2013-09-20 07:17)
    A ja MAM ma chrapkę na bolka
  • ~Emeryt
    (2013-09-20 05:34)
    żydzi potrzebują na gwałt jakiegoś sukcesu wszystko im się wali nic nie wychodzi-skłamałem dalej okradają Polskę
  • ~mietek
    (2013-09-20 04:56)
    zamiast oskara wypalowac bolka trzy razy dziennie kapus
  • ~BASIOR
    (2013-09-20 04:45)
    a  promotorem  recenzentem tego filmu roli BOLKA powinie być KISZCZAK I JARUZEL 
  • ~Knurek
    (2013-09-20 04:16)
    Zamiast Oscara proponowałbym kołek w dupę. I tak obwoziłbym kukłę po wsiach.
  • ~observ
    (2013-09-20 02:22)
    ale sie q..wa uśmiałem z tego boofona
  • ~KS NATANEK
    (2013-09-20 02:09)
    A JA WAM MOWIE ZE TO SZATAN
  • ~vy
    (2013-09-20 01:39)
    za poluwanie kaczora ma,ma. jak w banku zalatwio ,ooo ooto bedzie niedowytrzymania
  • ~LeSnIaCzUn
    (2013-09-20 01:09)
    ze to ten idiota akurat zamiast kaczyńskiegoi w tym tupolewie nie leciał ? kurcze. tak pięknie mogło by być :(
  • ~LeSnIaCzUn
    (2013-09-20 01:07)
    ~stwan2013-09-19 21:35
    Odgrażał sie kiedys obrazony , że wyjedzie z Polski ale jak zwykle slowa nie dotrzymal...!!! Taka est etyka bolka - to typowe dla osób tego POkroju!!!???Gdyby nie przychylne media pies z kulawa nogą nie zwróciłby uwagi na jego dyrdymały...???


    kolego jak trzeba to morzemy mu zoorganizowac składke na bilet :D ba myśle ,że naród sie poświeci cały samolot wynajmiemy mu aby byc pewnym ,że od razu zabierze ze sobą całą rodzinke aby jakiś kolejny z rodzinki nie zaczął kontynuowac pajacowania tatusia gdy on wyjedzie :D
  • ~dowTUSKn
    (2013-09-20 01:04)
    kiedy nadejdzie ten szczesliwy dzien w którym ten idiota wałęsa (agent bolek) pierdzielnie w ten kalendaż i ludzkość nie będzie narażona na słuchanie bądź czytanie tych jego debilnych mysli !!!


    ten niedorozwuj niebawem bedzie się domagał pomnika w każdej stolicy wszystkich krajów na planecie. Że to akurat taki debil idiota i niedorozwój musi być światową ikoną obalenia komunizmu :/ Ruskie nie głupie wiedzieli zeby na agenta wziąść najgłupszego debila z możliwych jaki w tym kraju wtedy obecnie był.


    niech wałęsa nie myśli tyle tylko moje 100 milionów niech niedorozwuj jeden oddaje co mi i reszcie narodu obiecał :D
  • ~Sonia
    (2013-09-20 00:47)
    Boże, jaki wałęsa pazerny na oklaski i pieniądze.Chory typ,normalnie mu odwaliło.Mania wielkości u tego chama ,nie ma końca.
  • ~Rb.
    (2013-09-20 00:35)
    Nikt takiej krzywdy Polakom w USA nie wyrzadzil co ta lachudra..
  • ~stwan
    (2013-09-19 21:35)
    Odgrażał sie kiedys obrazony , że wyjedzie z Polski ale jak zwykle slowa nie dotrzymal...!!! Taka est etyka bolka - to typowe dla osób tego POkroju!!!???Gdyby nie przychylne media pies z kulawa nogą nie zwróciłby uwagi na jego dyrdymały...???
  • ~DANUSI FAN
    (2013-09-19 21:23)
    ŻYCZĘ BOLKOWI RAKA PENISA ABY JUŻ NIGDY NIE SIKAŁ W KOŚCIELE no i nie powiekszal stada przyszłych donosicieli UB

Może zainteresować Cię też: