"Pokłosie" Pasikowskiego podbije Amerykę?

| Aktualizacja:

"Pokłosie" miało amerykańską prapremierę na festiwalu w San Francisco, ale jest również szansa, że trafi do kin za oceanem. 

wróć do artykułu
  • ~buhahaha
    (2013-07-31 15:30)
    Pasikowski... wez ty juz sie bardziej nie osmieszaj... komediancie usychajacy z tesknoty za czyms, czego na oczy nie widziales i o czym nie masz zielonego pojecia. Latwo ci przyszlo stworzenie tego oszczerczego filmu fantastycznego.
  • ~gg
    (2013-07-31 15:38)
    tego knota nie obejrzało w Polsce nawet 10 tys. widzów.
  • ~wyborca
    (2013-07-31 15:49)
    Antypolski zbuk reżyserowany pod antypolskie zamówiene.Tylko dlaczego za polskie pieniądze?
  • ~mark_1977
    (2013-07-31 15:55)
    Dziwię się i nie mogę zrozumieć (naprawdę, bez jakichkolwiek podtekstów) dlaczego ten temat filmowy, Pasikowskiemu doczekał się realizacji a dlaczego nie doczekały się realizacji takie jego pomysły filmowe:
    1. na temat żołnierzy polskich walczących pod Monte Cassino,
    2. obraz na temat obrońców Tobruku,
    3. produkcja o Dywizjonie 303,
    4. jak i również film "Stankiewicz" opowiadający o powstańcach styczniowych,

    Dlaczego na film "Pokłosie" znaleźli się sponsorzy gotowi wyłożyć gotówkę a dla powyższych tematów chętnych nie było (łącznie z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej).

    A poza tym, to z utęsknieniem czekam na polskiego reżysera, którego poruszą wreszcie masowe mordy Polaków na Wołyniu, które swoim bestialstwem wielokrotnie przekroczyły to pokazane w Pokłosiu. Czekam również na europejskiego, najlepiej francuskiego reżysera, który będzie europejskim rozliczeniem mordów popełnionych na katolikach w Vandei.
  • ~iustus
    (2013-07-31 15:57)
    I to sie nazywa zdrada, czyli publiczne pomawianie wlasnego narodu.
  • ~jorry123
    (2013-07-31 16:13)
    i to właśnie pokaztuje znaczenie pieniędzy dla niektórych, jak wiadomo pecunia non olet... prawda panie pasikowski???
  • ~leming
    (2013-07-31 16:26)
    W sumie cieszę się że Stuhr ma kłopoty osobiste ! Brawo, oby tak dalej - należy mu się.
  • ~gn
    (2013-07-31 16:29)
    takie to prawdziwe jak malowany ptak
  • ~vh
    (2013-07-31 16:42)
    Nikt nie ma co do tego watpliowsci - Poklosie jako film propagandowy o antypolskiej wymowie swietnie wpisze sie w oczekiwania publicznosci (oczywiscie tej wyrobionej bo reszta wybierze jakas rozrywke i w dupie ma taki kraj jak Poland czy Holand)
  • ~Sztur, no co wy?
    (2013-07-31 16:52)
    czas na film o Polakach-zbrodniarzach przywiązujących dzieci do swoich tarcz pod Cedynią.
  • ~WIDZ
    (2013-07-31 17:24)
    TEN FILM MOWI BARDZIEJ O BISKUPACH I KSIEZACH POLSKICH JACY BYLI I JACY SA TERAZ JAK 70 % BISKUPOW POLSKICH
  • ~Maks
    (2013-07-31 17:52)
    Kto za "nimi" teskni panie P. ?
    No kto ?
    Raczka do gory !
  • ~m
    (2013-07-31 18:18)
    zydzi gdzie się da oczerniają Polaków a my ich tolerujemy i ich utrzymujemy potrzebne są zmiany na wzór Węgier
    POLACY GLOSUJCIE NA PRAWDZIWYCH POLAKÓW
  • ~m
    (2013-07-31 18:19)
    no to świetny pijar sobie robimy :/
  • ~Janusz
    (2013-07-31 19:21)
    Zacząłem oglądać ten szajs, ale po 20 minutach musiałem wyłączyć.
    Takiego steku kłamstw i bredni dawno nie widziałem. Strasznie jest pomyśleć, że ten antypolski defamacyjny paszkwil będzie robił furorę w USA, gdzie znów zaczną pisać o "polskich obozach koncentracyjnych".

    Jestem tak bardzo rozczarowany Mackiem Stuhrem że zagrał w tym czymś - że nie mogę nawet tego wyrazić. Tylko Linda się okazał mądry i oszczał tego gniota...
  • ~charcerzyk
    (2013-07-31 20:36)
    ..juz go tam prof.Bydloszewski z reszta ferajny z pejsami rozpropagował...
  • ~jojne
    (2013-07-31 20:38)
    ...ajajaj ,64 mld.dolary do wzięcia...ajajajaaj
  • ~Krakowski
    (2014-01-06 10:28)
    Odważny? To żadna odwaga brać udział w antypolskiej nangance. To moda i koniunkturalizm - już jak widać owocny. .
  • ~Jurek
    (2014-01-07 14:24)
    Ogłądałem ten film wczoraj w Canal + i jestem zdegustowany. Ten film to paszkwil na Polskę i Polaków współfinansowany przez Komitet Kinematografii Rosyjskiej (tak, tak to nie pomyłka), który nie ma najmniejszego pokrycia w faktach. Obok "Nazi Ojcowie Nazi Matki" wpisuje się w antypolską narrację która jest tak bardzo na rękę Rosji, Niemiec i Izraela. Dla przypomnienia świetny film o Sendlerowej nie powstał w Polsce tylko w USA co pokazuje jakie głupie są środowiska filmowe w Polsce i komu tak naprawdę służą.