Keira Knightley i James Righton po roku narzeczeństwa zostali małżeństwem. Para pobrała się w położonym ok. 65 km od Marsylii miasteczku Mazan. Uroczystość zgromadziła zaledwie jedenaście osób z najbliższego otoczenia państwa młodych.

Reklama

Aktorka poszła do ślubu w skromnej, krótkiej tiulowej sukience bez ramiączek projektu Karla Lagerfelda, którą uzupełniła o bolerko z kolekcji Chanel oraz różowe baletki. Zamiast welonu gwiazda założyła delikatny wianek z kwiatów. Jej wybranek pojawił się odziany w granatowy garnitur, białą koszulę i błękitny krawat. Obydwoje po wyjściu z kościoła schronili wzrok przed popołudniowym słońcem za ciemnymi szkłami okularów przeciwsłonecznych.

Państwo Knightley-Righton udali się po ceremonii ślubnej swoim ulubionym, wysłużonym już srebrnym Renault Clio na ucztę weselną, zorganizowaną w położonej nieopodal winnicy. W towarzystwie ok. 50 gości nowożeńcy bawili się do białego rana. Gościom przygrywał zespół Jamesa Rightona – The Klaxons. Sam pan młody dał się namówić kolegom do wspólnego wykonania tylko kilku piosenek – resztę wieczoru nie odstępował ukochanej na krok.

Keira Knightley i James Righton poznali się w lutym 2011 roku, dzięki wspólnej koleżance, brytyjskiej modelce i prezenterce telewizyjnej Alexie Chung. Para zaręczyła się w maju 2012 roku.