Dziennik Gazeta Prawana logo

Woody Allen zapowiada kolejny film, znów pełen gwiazd

9 stycznia 2013, 11:15
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Woody Allen
Woody Allen/AP
Nowy film Woody'ego Allena będzie nosił tytuł "Blue Jasmine".

Bohaterką nowej komedii romantycznej reżysera będzie kobieta, która z dnia na dzień traci swoje luksusowe życie w Nowym Jorku i przeprowadza się do San Francisco. – – głosi notka prasowa.

Woody'emu Allenowi tradycyjnie udało się zgromadzić imponującą obsadę. W "Blue Jasmine" wystąpią m.in. Alec Baldwin, Cate Blanchett, Peter Sarsgaard, Sally Hawkins i Michael Stuhlbarg. Film trafi do kin w tym roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj