Andrzej Łapicki popełnił samobójstwo?

| Aktualizacja:

Czy Andrzej Łapicki pragnął śmierci? "Super Express" pisze o pogłoskach, które miały od dawna krążyć w Warszawie. Zdaniem tabloidu, po jego śmierci jeden z aktorów miał powiedzieć: To był samobój...

wróć do artykułu
  • ~nie rozumie
    (2013-01-05 08:05)
    dziwne, chyba nie cierpiał i nie był aż tak chory ten przypadek
  • ~qwe
    (2013-01-04 18:46)
    no i chwala mu za to bo innych mozna leczyc za te pieniadze
  • ~WACUŚ
    (2013-01-04 11:53)
    WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAĆ MU PANIE.
    TO, ZE NIE CHCIAŁ CHODZIĆ NA DIALIZY TO NIE ŚWIADCZY O SAMOBÓJSTWIE. MEDIA I NA ZMARŁYCH CHCA ZARABIAĆ- HIENY!!!
  • ~pamela
    (2013-01-04 12:42)
    A kogo to dziś obchodzi co on zrobił. Dziś to już trup i małolata która się z nim szmaciła z kim innym się dziś szmaci.
  • ~maja
    (2013-01-04 13:05)
    JAKI SAMOBÓJ ?? Po prostu nie chcial NA SILE , W TAK PIEKNYTM WIEKU, ZYC z APARATURA , WALCZYC z Panem Bogiem .
    TAK SAMO NASZ PAPIEZ JAN PAWEL II NIE CHCIAL JUZ UPORCZYWEGO LECZENIA w szpiatalu. Wybral powolna smierc we wlasnym lozku.
    A u nas CZESETO W SZPITALACH ROBI SIE NA SILE REANIMACJE SCHOROWANYM 80latkom, nawetr jak od kilku lat leza po ciezkich udarach!!
  • ~gosc72
    (2013-01-04 14:02)
    nie boje sie smierci , jedna z znajomych bardzo boi sie smierci i chcialaby by ktos trzymal ja za reke ,jest z tych obob ktore , sa blisko zwiazane z kosciolem , udzielajaca sie we wszystkich spotkaniach ,chcialam jej powiedziec nie boj sie przeciez wiesz ze w raju jet dobrze ,gdzies czytalam ze juz w czasie urodzenia mamy kod smierci ,,zawsze mam wtedy na mysli bogatego Onasisa pieniadze nie pomogly jak mial umrzec to umarl ,ale czesto mysle by sobie przysmpieszyc samotna stara,chora ...na razie uwazam ze to tchorzostwo
  • ~observ
    (2013-01-04 14:17)
    dajcie spokój maluczkie ćwoki pamięci tego wielkiego aktora.
  • ~Jasnowidz
    (2013-01-04 15:17)
    Nieprawda że Andrzej Łapicki popełnił samobójstwo! Samobojstwo to wziać garść prochów i umyslnie zejsc z tego swiata. Andrzej Łapicki, fakt niechciał dalej zyć bo starość i przez cale zycie nagromadzone w ciele toksyny zaćmiewały dobre samopoczucie i jakośc zycia. Śmierć wystrasza wielu, dlatego mankamenty wieku starczego automatycznie ułatwiają pogodzenie się ze śmiercią, a nawet zyczą sobie tego stanu co stoi takze na drodze zeby unicestwiać sie ze strachu przed śmiercią. Większośc ludzi starych i schorowanych życzy sobie odejscia, ale nie jest to powodem zeby zaraz wprowadzać eutanazję. Co innego zyczyć sobie smierci, a co innego jesli ktoś umyslnie zgasi nasze zycie, nawet na wlasne zyczenie. Andrzej Łapicki wcale nie jest za eutanazją, a raczej za dogadaniem sie ze stwórcą. On dał zycie i on ma je zabrać. Andrzej Łapicki tak dosadnie MU to wyłożył ze ten posłuchał i zabrał go. Bóg posłucha kazdego człowieka jesli tylko ten zwróci sie do niego. Nie wierzą, nie zwracaja sie i męczą się niepotrzebnie, a ci co to widzą wnoszą o eutanazję. W naszym pełnym przestępstw świecie eutanazje bedą naduzyciem dla wielu, ktorzy chcą krewnego sie pozbyć i dadzą doktorkowi w łapę a ten "załatwi" eutanazję. Samobojstwa i przymusowe śmierci jak eutanazja budzi zgrozę wielu a zmarły czuje sie najlepiej odchodząc w spokoju i harmonii zarowno swojej, jak i otoczenia. To wlasnie Andrzej Łapicki chciał przekazać, bo stoi obok mnie i zyczy sobie zeby tak wlasnie w jego imieniu napisać.
  • ~Naoczny świadek
    (2013-01-04 15:42)
    Do "gosć 72"!
    Nie wierzę kiedy piszesz ze osoba ktora tak panicznie boi sie śmierci jest osobą skrajnie religijną, kościelną. Słyszałeś to od jakiejś ateistki a przypisujesz kościelnym. Wszyscy katolicy ktorych znam maja harmonijne podejscie do smierci i przeswiadczenie ze wszystko jest wolą bożą. Wszyscy zwlaszcza na starośc modlą się do Boga o spokojną smierć i taka dostają. Znam kilka osób ktore o to sie modliły i wszystkie spokojnie umarły we śnie.
  • ~SS - Seryjny Samobójca
    (2013-01-04 17:13)
    ???
  • ~Bill
    (2013-01-04 17:52)
    To żadne samobójstwo, po prostu Andrzej Łapicki przerwał leczenie, czyli w jego przypadku utrzymywanie zycia za wszelką cenę. A więc umarł smiercią naturalną. I tyle.
    A co miał robić? Kurczowo trzymać sie zycia, aż będzie leżącym i zdychającym bezwolnym ciałem, potwornie umęczonym? To bardzo dzielne i honorowe zejście.
  • ~ghj
    (2013-01-04 18:47)
    Nikt jeszcze nie wyjechał ze Smoleńskiem? Mógł mieć jakąś tajemniczą wiedzę;)
  • ~Amator65
    (2013-01-04 11:14)
    Ten 007 to pewnie wyslaniec doktora Macierewicza co zna choroby calego narodu a swojej umyslowwj nie.
  • ~Gdynianin
    (2013-01-04 19:20)
    Papież też zaprzestał leczenia i nie chciał iść do szpitala - czyli to też samobój?- ciekawe
  • ~Roman Lech
    (2013-01-04 19:24)
    "Do naocznego świadka" Wiara może daje pocieszenie, ale człowiek logicznie myślący wie że to złudne, dziecinne i nielogiczne!
  • ~maja
    (2013-01-04 19:29)
    "BRUTALNIE WYRZUCONY z SERIASLU M-..."

    Piszacyte slowa NIE OGLADAL CHYBA OSTATNICH odcinkow tego seruialu zudzialem ALapickiego -on tylko mial ujecia siedzace , SCHOROWANIE - jak seiokazuje DIALIZOWANEGO STAREGO CZLOWIKA bylo widac na pierwszy rzut oka!
    To nieludzkie, zeby pracowal -dla zony -? - w takim stanie !!
    LUDZIE , co WY PISZECIE ??
    Kto z tak BLAHEGO - dla nowrmalnego czlowieka ( nie dla tych , co maja PARCIE NA SZKLO, jak np. Mucha) - powodu popelnilby samobojstwo !!!
  • ~KOZIOŁEK M.
    (2013-01-04 19:36)
    Teraz trzeba znaleźć czarownicę - najlepiej bogu ducha winną i ...spalić w mediach - już czuję.
  • ~gadacz
    (2013-01-04 19:49)
    Zycie mozna zakonczyc strzalem w glowe (szybko!) albo odmowa brania lekow (powoli...). Roznica jest czysto jakosciowa. W obu przypadkach decyzja jest indywidualna i powinna podlegac osadowi tylko akceptacji woli zmarlego.
  • ~KOMUNISTA TRAKTORZYSTA
    (2013-01-04 19:58)
    ZA TA JEGO KOMUNISTYCZNA PRZESZLOSC POWINIEN DOSTAC KOPA Z ZADEK PRZED SMIERCIA. A NIE DOSTAL.
  • ~jeremi
    (2013-01-04 20:02)
    Trzeba mieć takie prawo kiedy ma się dość ( przyczynek do dyskusji w spr. Owsiaka) A tym wszystkim obłudnym krzykaczom życzę długiej i bolesnej śmierci.