Jerzy Stuhr: Nakręcę komedię o antysemitach i "Solidarności"

Ze wszystkiego można zrobić komedię – przekonuje Jerzy Stuhr. "W moim scenariuszu są wątki antysemickie, które są potraktowane śmiesznie. Mit Solidarności jest przenicowany na śmiesznie" - zdradza swoje plany na najbliższy film.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2012-12-17 10:38)
    Kazdy film o Polakach jest/bedzie tragi-komedia...
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-12-17 10:39)
    Sluchaj glupi Dywersancie,
    komedie to mozesz nakrecic ze swojego garbatego nosa. Chetnie bym POwyl ze smiechu... :))
  • ~gosc.
    (2012-12-17 10:46)
    NIE BIERZ SIE PAN ZA TO CZEGO NIE POTRAFISZ
  • ~kontra
    (2012-12-17 10:47)
    proponuje ci sthur jak już chcesz krecic komedię o stanie wojennym - nakręć ją w kopalni WUJEK - czy wy cierpicie sthury na jakąś zakażną chorobę !!! na antypolską chorobę???
  • ~Piotr z Wroclawia
    (2012-12-17 10:47)
    Stuhrowie zlapali wiatr w zagle. Beda sie licytowac,ktory zrobi bardziej filosemicki i sluzalczy wobec "establiszmętu" film. Rzygac sie chce, panowie Stuhry!
  • ~donald bak
    (2012-12-17 10:49)
    NIECH SOBIE JADA DO SWOJEJ OJCZYZNY
  • ~haha
    (2012-12-17 10:51)
    a kto ten film bedzie oglądał i kto na niego wyłozy kasę?
  • ~kinoman
    (2012-12-17 10:52)
    Co sie dzieje z tym naszymi ,,gwiazdami" że pier***** takie bzdety? Następny komediant doszedł do wniosku ,żeby o nim pisano,mówiono to trzeba poruszyc temat ,,żydzi", popluc na PiS i P.Kaczynskiego ,wtedy ,,salon" będzie przychylniejszy i rzuci jakiś ochłap!!!
  • ~lekarz
    (2012-12-17 10:53)
    nie do końca wyzdrowiałeś !!!111
  • ~adam
    (2012-12-17 10:57)
    Sthurowi za dużo zaaplikowano środków przecierakowych i padło mu na mózg.
  • ~Zbyszek
    (2012-12-17 11:03)
    powiela pan wajde-on już kręci tragikomedię o bohaterskim bolku
  • ~w Izraelu też kręcą komedię o palestyńczykach
    (2012-12-17 11:03)
    Czy to prawda,że najśmieszniejszą sceną będzie jak twój synek wtyka polską flage w twoje goowno?
  • ~Marek
    (2012-12-17 11:09)
    Było już żartobliwie o papieżu, teraz o solidarności - szargaj wszystko, widocznie nie jesteś stąd. To o czymś świadczy. Obyś tylko zarobionych srebrników nie musiał wydać na leczenie. Życie cię niczego nie nauczyło.
  • ~jan
    (2012-12-17 11:12)
    Polscy Żydzi, jak sie wam nie podoba w Polsce, to przeprowadźcie się do waszej ojczyzny-Izraela.
    Spróbujcie takie numery wykrecać w Niemczech! Dajcie sobe spokój z waszymi swieczkami chanukowymi! Otwórzcie wasze serca narodzonemuj Chrystusowi!
  • ~Hub
    (2012-12-17 11:12)
    ludzie skad w was tyle nienawisci? czy w Polsce nie mozna juz robic komedii? Czy przez nasza historie mamy moze krecic filmy katastoficzne?...
  • ~Zbyszek
    (2012-12-17 11:15)
    myślałem, że to Pan Bóg dał Panu drugie życie - teraz wiem, że to był diabeł -po co panu to draństwo - to tak jakby pan nakręcił komedię o Katyniu -wstyd
  • ~Ala
    (2012-12-17 11:15)
    Dość się już ten aktorzyna ośmieszył, dał by sobie siana chociaż na koniec życia.Już i swojemu synowi wpoił to co antypolskie się zwie. Nie będę oglądać tego filmiku (propagandy) tak jak nie oglądam TVN-u i polsatu, bo to są media zakłamane!!! Za tego nierządu młodzi mają dużo gorzej jak za komuny my mieliśmy , to nie rozumię z czego pan się cieszy panie Szczur, chyba z tego że pana syn ma lepiej jak nasze dzieci-OBŁUDA. Jak nakręci pan ten filmik to na pewno dostanie pan odznaczenie od Komorowskiego i Tuska.
  • ~mar
    (2012-12-17 11:22)
    A ja niecierpliwie czekam na solidnie zrobiony film.
  • ~prawda
    (2012-12-17 11:25)
    film -" Wodzirej" -myslę dzisiaj, że zagrał pan samego siebie !!!
  • ~jasio46
    (2012-12-17 11:27)
    Pan Stuhr się żali że nie może opluć Polaków za ich pieniądze, rewelacja.

Może zainteresować Cię też: