Jerzy Stuhr: Nakręcę komedię o antysemitach i "Solidarności"

Ze wszystkiego można zrobić komedię – przekonuje Jerzy Stuhr. "W moim scenariuszu są wątki antysemickie, które są potraktowane śmiesznie. Mit Solidarności jest przenicowany na śmiesznie" - zdradza swoje plany na najbliższy film.

wróć do artykułu
  • ~tak
    (2012-12-17 11:58)
    do "prawdziwy Polak" jak ktoś tak pisze to nim z reguły nie jest- a kultura twojej wypowiedzi potwierdza, ze to co robi stuhr jest draństwem - tak jak twoje słowa
  • ~gosc
    (2012-12-17 11:54)
    Niech Pan zrobi smieszny film o Michniku a do konca zycia nie wyjdzie Pan z sadu
  • ~Qpa mięci
    (2012-12-17 11:52)
    Wszystko przez Maciusia...POzostało w zaparte... jak gnidziak Danielak. De żawi? Kwity, haki od esbeków też dzisiaj potrzebne? Wspiera Pan syna w "złej sprawie".
  • ~gosc
    (2012-12-17 11:50)
    ~Ala2012-12-17 11:15
    Dość się już ten aktorzyna ośmieszył..

    Stuhr jest jednym z najlepszych polskich aktorow, debilna miernoto...
  • ~Prawdziwy Polak
    (2012-12-17 11:48)
    pissowskie szambo wybiło! I zalewa to forum. Wstyd mi za was, pislamistyczne szczujnie... Przeproście i Spierd...
  • ~gosc
    (2012-12-17 11:48)
    Idz sie leczyc kretynie...
  • ~gosc
    (2012-12-17 11:47)
    ~donald bak2012-12-17 10:49
    NIECH SOBIE JADA DO SWOJEJ OJCZYZNY

    Ty tez powinienes wrocic do swoich z czarnym podniebieniem, glupku ukrainski..
  • ~kinoman
    (2012-12-17 11:44)
    A nie prościej panie Jerzy WODZIREJA 2 nakręcić. Jako Danielak był pan b. przekonujący. Wtedy z komuną dzisiaj z POstkomuną. Trzymaj się władzuni razem z synkiem. Mocno mnie pan rozczarował.
  • ~PRAWDZIWY pOLAK
    (2012-12-17 11:39)
    ZYDZI ! wynoście się do Izraela. już dośc złego zrobiliscie nam POLAKOM i naszemu krajowi.
  • ~BACA
    (2012-12-17 11:38)
    Dwa parchate szczury tyle w temacie
  • ~Olga
    (2012-12-17 11:27)
    Przy kazdym filmie, ktory pan Stuhr ma zamiar krecic sa skargi tego rezysera na wszystkich i wszystko. Bo jemu sie nalezy pierwszenstwo ze wzgledu na to, ze jest geniuszem. I z tego powodu ma korzystac z przywilejow, bez wzgledu na to, czy scenariusz jest dobry czy zly. Kolejny zawiedziony. Wstydu nie ma.
  • ~jasio46
    (2012-12-17 11:27)
    Pan Stuhr się żali że nie może opluć Polaków za ich pieniądze, rewelacja.
  • ~prawda
    (2012-12-17 11:25)
    film -" Wodzirej" -myslę dzisiaj, że zagrał pan samego siebie !!!
  • ~mar
    (2012-12-17 11:22)
    A ja niecierpliwie czekam na solidnie zrobiony film.
  • ~Ala
    (2012-12-17 11:15)
    Dość się już ten aktorzyna ośmieszył, dał by sobie siana chociaż na koniec życia.Już i swojemu synowi wpoił to co antypolskie się zwie. Nie będę oglądać tego filmiku (propagandy) tak jak nie oglądam TVN-u i polsatu, bo to są media zakłamane!!! Za tego nierządu młodzi mają dużo gorzej jak za komuny my mieliśmy , to nie rozumię z czego pan się cieszy panie Szczur, chyba z tego że pana syn ma lepiej jak nasze dzieci-OBŁUDA. Jak nakręci pan ten filmik to na pewno dostanie pan odznaczenie od Komorowskiego i Tuska.
  • ~Zbyszek
    (2012-12-17 11:15)
    myślałem, że to Pan Bóg dał Panu drugie życie - teraz wiem, że to był diabeł -po co panu to draństwo - to tak jakby pan nakręcił komedię o Katyniu -wstyd
  • ~Hub
    (2012-12-17 11:12)
    ludzie skad w was tyle nienawisci? czy w Polsce nie mozna juz robic komedii? Czy przez nasza historie mamy moze krecic filmy katastoficzne?...
  • ~jan
    (2012-12-17 11:12)
    Polscy Żydzi, jak sie wam nie podoba w Polsce, to przeprowadźcie się do waszej ojczyzny-Izraela.
    Spróbujcie takie numery wykrecać w Niemczech! Dajcie sobe spokój z waszymi swieczkami chanukowymi! Otwórzcie wasze serca narodzonemuj Chrystusowi!
  • ~Marek
    (2012-12-17 11:09)
    Było już żartobliwie o papieżu, teraz o solidarności - szargaj wszystko, widocznie nie jesteś stąd. To o czymś świadczy. Obyś tylko zarobionych srebrników nie musiał wydać na leczenie. Życie cię niczego nie nauczyło.
  • ~w Izraelu też kręcą komedię o palestyńczykach
    (2012-12-17 11:03)
    Czy to prawda,że najśmieszniejszą sceną będzie jak twój synek wtyka polską flage w twoje goowno?

Może zainteresować Cię też: