Jerzy Stuhr: Nakręcę komedię o antysemitach i "Solidarności"

Ze wszystkiego można zrobić komedię – przekonuje Jerzy Stuhr. "W moim scenariuszu są wątki antysemickie, które są potraktowane śmiesznie. Mit Solidarności jest przenicowany na śmiesznie" - zdradza swoje plany na najbliższy film.

wróć do artykułu
  • ~wesołych Świąt
    (2012-12-23 08:58)
    Czytając komentarze tutaj nabieram pewności, że w Jedwabnem Niemcy nie musieli do niczego nakłaniać Polaków... zenada
  • ~Jędrek
    (2012-12-19 22:15)
    A któż jak nie – Josek Feingold nakręci najlepiej film o Polskich tzw."antysemitach".Rzygać się chce co wyprawiają z Polską i Polakami!!
  • ~Sabina
    (2012-12-17 19:35)
    Ale kreatywny i odważny "geniusz"! Na krzywą brzozę to i... sika! Stąd te plany.
  • ~NOS
    (2012-12-17 17:35)
    W smiesznoscz ciagnac to co wcale nie jest zabawne!?
    To ma byc remedium na tak dobrze zapowiadajaca sie " Kariere " synalka polidioty?!

    Panie Stur na Muranowie jest juz KIBUC!? Napewno sie panu odwdziecza jego czlonkowie! Ale Pana maly kretynek moze od razu wyjechac do USA bo w Israelu nie lubia Polakow oni czytaja jako lekture juz w przedszkolu wybitne utwory Kosinskiego, Grossa ipt..
  • ~FSB1333
    (2012-12-17 17:23)
    gość* - dość* - wikary* - panna mania* - nibyPolak* - nibyKatolik* itp itd ??? -
    a i tak wszyscy wiedzą że to PO prostu - Wiesio13* i Motek* Wypisują KOCOPOŁY ;-P

    a tak naprawdę to ONI* POpierają ACTA i CETA też POpierają -
    NA PEWNO !!! ;-/
  • ~REMIX
    (2012-12-17 17:21)
    Szechterowi film sie spodoba ... i Blumsztajnowi także...
  • ~Precz z POmatołami!
    (2012-12-17 17:19)
    Nie dbałeś o synalka, nie nauczyłeś go historii .Jesli tak samo bedziesz dbał o swoja dzieło filmowe, to ja na ten film nie pójdę.
  • ~JOJNE SIEBENKATZ
    (2012-12-17 17:10)
    szczur wyjedź do israel ,tam ci będzie dobrze w jakimś niedużym kibucu.
  • ~OMEN
    (2012-12-17 16:51)
    Taa... Chce się zemścić za to, jak społeczeństwo PO-traktowało jego synalka .
    "Nu polaczki , ja wam jeszcze PO-każę !".
  • ~ner
    (2012-12-17 16:32)
    Kolejny rodzinny film antypolski , tym razem starego Sztura. Skąd się bierze ten antypolonizm u pozornie uczciwych ludzi? Zaczadzeni kłamstwami Grossa i propagandą "GW" - widocznie mają jakieś antypolskie zadania. I znów od Ruskich dostaną pieniądze, by szkalować Polaków. Hańba tym marnym komediantom Szturom.
  • ~jasia
    (2012-12-17 16:20)
    rozpoczal synalek skonczy tatus.Jak tu nie wierzyc ze jesteesie z pejsatych?
    A tak lubilam zarowno mlodego jak i starego.skonczylo sie !!!
  • ~wasyl..
    (2012-12-17 15:43)
    szczury jewriejskie won do ussraela..
  • ~VISCONTI
    (2012-12-17 15:28)
    POWINIEN NAKRECIC KOMEDIE O RODZINIE STUHROW !!
  • ~Tade
    (2012-12-17 15:21)
    Kiedyś go nawet lubiłem i cieszyłem się z jego powrotu do zdrowia. Co ta żądza pieniędzy i sławy robi z ludźmi?
  • ~Sztur daj sobie sSPOKO
    (2012-12-17 14:28)
    Nakrec fil o masakrze Wolynskiej to tak na odlupienie grzechow synalak
  • ~Ala
    (2012-12-17 14:09)
    BRAWO MAJESTRO! NA PEWNO KUPIĘ BILETY CALEJ RODZINIE!
  • ~gosc
    (2012-12-17 14:05)
    ~Polak2012-12-17 13:23
    mośki takie jak internauta "gość" obrazający Polaków -spadac z tego portalu- polskie bydło napisał ten drań - polskie chłopstwo - przykład dał ci bartoszewski - sp...

    Szto Ty chotiel skazac Poljak? Ja Tiebia nie ponial Poljak... Jestes typowym polskim chamem i burakiem, ktory nie potrafi sie po ludzku wyartykulowac.
    Burak, po prostu burak, podobnie jak ~dość.
    A "metryke" mam napewno lepsza niz Ty wiesniaku...
    ~Janusz Normalny, ja kmiocie chetnie obejrze film Stuhra...
  • ~dość
    (2012-12-17 13:26)
    do gość - nigdy nie byłem i nie będę za ACTA - ale czytając frajera "gość" przez małe g... ktoś kto pisze na polskim portalu powinien pokazać metrykę - ten drań obraza Polaków -
  • ~Janusz Normalny
    (2012-12-17 13:25)
    Jest tu ktoś, kto chciałby oglądać filmy panów szturów? Ręka do góry!
  • ~Polak
    (2012-12-17 13:23)
    mośki takie jak internauta "gość" obrazający Polaków -spadac z tego portalu- polskie bydło napisał ten drań - polskie chłopstwo - przykład dał ci bartoszewski - sp...