Maciej Stuhr o ataku za "Pokłosie": Ciosy od "hejterów" mnie śmieszą

| Aktualizacja:

Za rolę w filmie opowiadającym o mordowaniu Żydów spotyka go wiele nieprzyjemności. "Odbiór tego filmu przez społeczeństwo to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie" - wyznaje Maciej Stuhr.

wróć do artykułu
 • ~P
  (2016-01-25 12:08)
  Konferansjer - Maciej Stuhr - POkłosie - kiszka
 • ~lichwa jest fajna
  (2015-11-04 17:30)
  Tłuuumy waliły!
 • ~BERELE LEVARTOV -SYN CUDAKA
  (2015-10-10 23:12)
  a tak przy okazji, może uda się= W WARSZAWSKIEJ REPUBLICE HSYDZKIEJ PANU STHUR MACKOWI S-PO-TKAC I PO-ROZMAWIAC Z SYNEM KATA Z BIALOGARDU I SZCZECINKA IZZAKA STOLTZMANA=AARONEM STOLTZMAN VEL TW.ALEX VEL=KWASNIEWSKI=rozmowa PO-winna dotyczyc SZTUKI PRZESLCHAN W SIEDZIBIE UB-SB BIALOGARD MYSLE ZE OBAJ PANOWIE DOSKONALE ZNAJA ARAMEJSKI I JIDYSZ PO-WINNO BYC CIEKAWIE-JAK ZYD Z ZYDEM...
 • ~Michał N.
  (2014-11-01 00:10)
  Inna sprawa, żaden żyd nic nie produkował, przeważnie zajmował się handlem, bądź lichwą, a to zajęcie przyczyniało mu wielu wrogów, z rozmów z babcią nikt ich specjalnie nie lubił, żerowali na czyimś nieszczęściu. Trudno się dziwić że jak Niemcy weszli sprawy przyjęły taki obrót. Nikt teraz nie chce o tym głośno mówić bo boi się być posądzonym o antysemityzm. Ogólnie trudno ocenić te czasy, siedząc wygodnie w fotelu. Radzę powstrzymać się od radykalnych opinii kto co zrobił itp.
 • ~Lupka
  (2013-05-12 22:29)
  Prawda polaków w oczy kole.
 • ~sparta_nka
  (2012-12-12 15:44)
  Film jest wstrzasajacy, prawda rodakom sie niepodoba.Maciej jest absolutnie wspanialy w roli Jozka.
 • ~waldek
  (2012-12-06 17:08)
  Świnię zawsze nazwę świnią, nie zaglądając nawet do metryki.

  Lewicowy świat nie wierzy
  W romans Icka ze Stalinem,
  Przeliczają buchalterzy
  Na dolary naszą winę.

  Płacą więcej niż są wstanie
  Rządy, gdy je opluć sprytnie.
  Na strzelistym Manhattanie
  Holocuastu business kwitnie !
  Banki mnożą przez miliony
  Resztki kości nadpalonych...
  Jakiś pasikowski nakłamał zdrowo
  Jednej strony biorąc stronę,
  Przyklasnęło jego filmowi
  Szabesgojstwo odmóżdżone.

  Sytuacja to niemiła.
  Nikt o zdanie nas nie pyta,
  Niepomiernie się skurrr...czyła
  Nasza - niech ją szlag! - "elyta".

  Ale mamy w kraju
  Zwykłą narodową godność!
  Histeryczna chciwców zgrajo,
  Lepkich na nas rąk nie podnoś !
  !
  Bo Polacy chociaż słabi,
  Nie pozwolą się oszwabić !
 • ~mala
  (2012-11-27 14:52)
  Czy wszyscy Polacy mają aureolę nad głowami?Mój ojciec opowiadał mi różne rzeczy,m.in. takie jak w filmie.Szkoda,że nie dożył,aby go obejrzeć.mała
 • ~nananana
  (2012-11-26 02:03)
  Tacy mocni w tym internecie to wyjdźcie z domu i głośno powiedzcie co tam myślicie, hm? :)
  Maciej Stuhr to aktor wybitny, żadne wasze żałosne leczenie kompleksów mnie nie przekona że jest inaczej. A w Pokłosiu tylko to udowodnił, świetna rola
 • ~ona
  (2012-11-24 09:59)
  Prawda to jest taka , że nie ma ani jednego udokumentowanego przypadku gdzie POLAK zabija żyda , a świadek jedyny świadek pana grossa który był inspiracja do napisania książki "sąsiedzi" / na podstawie której powstał ten gniot/ ma historię kryminalisty - więc jego wiarygodność jest hmmm krótko mówiąc wątpliwa.
 • ~można i tak
  (2012-11-23 08:06)
  Przyjacielu, powstaną filmy Poenkawudosie, Pokagiebosie, Poubosie, Powuesiosie, Poesbosie, Potewusie, i zostanie w nich poruszony wątek żydowskiego udziału, wtedy dopiero zobaczysz i poczytasz co to znaczy plucie i jad poprawnych hejterów. To co ty odbierasz to pikuś malutki.
  Poczekajmy tylko na filmy poruszające temat z drugiego punktu patrzenia.

  Plucie na twórców filmu o Smoleńsku już możesz poczytać...
  A będzie tego więcej bo i filmów niepoprawnych będzie więcej.
 • ~tt
  (2012-11-22 21:19)
  To nie "ciosy hejterów"
  Ty po prostu jesteś GŁUPOL!

  Buhahahahahahaha!!!
 • ~Bąk
  (2012-11-22 15:22)
  może trzeba z takim nastawieniem oglądać ten film-jako komedię. Polska kinematografia nie musi dokumentować odosobnionych przypadków. Wolałbym aby kręcono optymistyczne fabuły co budują patriotyczne postawy, a scenariuszy w naszej historii nie brakuje, tylko trzeba mieć wolę aby uczyć i wychowywać na dobrych przykładach. Ciekaw jestem, czy w Niemczech są podobne produkcje?
 • ~Renata
  (2012-11-21 22:57)
  Dlaczego jesteśmy takim zakłamanym narodem?. Dlaczego nie chcemy pokazać jaki Polak potrafi być okrutny. Nie dziwię się, że cały zachód z nas się śmieje. Czytam zachodnią prasę bo dobrze znam angielski, niemiecki i francuski.
  MACIEJU NIE PRZEJMUJ SIĘ, JESTEŚ BOHATEREM A "PRAWDZIWI ZAWISTNI POLACY" ZROBILI CI WSPANIAŁĄ DARMOWĄ REKLAMĘ. Są na tyle beznadziejni, że nie przypuszczali jak zwiększyli Twoją popularność. BRAWO!
 • ~Zorro Kowalski
  (2012-11-20 22:48)
  Świetna rola panie Macieju. Teraz czekam na genialne z pana strony wcielenie
  się w rolę JAKUBA BERMANA, żeby pokazać tę część historii Polski, którą
  G.W. na razie skutecznie zamiata pod dywan.
 • ~animator
  (2012-11-20 21:29)
  Uwazam, ze Stuhrowi miesza sie historia na poziomie licealnym z fikcja literacka.Oj przelecialo sie przez szkoly na plecach tatusia, oj przelecialo!!!
 • ~Gocha
  (2012-11-20 12:11)
  Dobrze ze taki film powstał. Temat Żydów - ich traktowania - ogromny i bez dna. Wiele tam chwały Polaków którzy im pomagali - ale wiele tez przypadków do wstydu. Ci którzy rzucają tu ochłapami na film - zdziwią sie po śmierci jak było naprawde. Film uważam za bardzo dobry. Gra Macieja Stuhra dobitna i b.dobra. Nie pojmuje jak można mieszć go z błotem za swą gre aktorską..no cóz pewnie robia to Ci którzy wolą mydlane historyjki o wampirkach i filmy w stylu: kochaj albo rzuć. Szczerze powiedziawszy faszystowskie reakcje wobec tego filmu potwierdzają zasadnośc jego powstania... i raczej potwieidzaja o zgrozo mozliwość zachowania sie ludzi jak to w filmie pokazano.
 • ~C.D.
  (2012-11-20 08:47)
  A MNIE SMIESZY TAKI WYKSZTALCIUCH JAK TY KTORY NIE WIE CO GADA BO NIE ZNA HISTORII Z 4 KLASY SZKOLY PODSTAWOWEJ I NIE WIE TEZ CO GRA !!! BO JAKO POLAK POWINIEN ODMOWIC GRANIA W TYM KLAMLIWYM ****** !!! ALE Z CIEBIE ZADEN POLAK ZAPEWNE PANIE STUHR - TAKK JAKOS AUSTRYJACKO BRZMI ,A MOZE JESZCZE JAKIES CZOSNKI TEZ W GENACH ...???
 • ~kratek
  (2012-11-19 21:51)
  Póki co wielu z nas boi się spokojnie przemyśleć sprawę, bo jesteśmy zakompleksieni . Jesteśmy też słabi, również dlatego, że nie przetrawiliśmy momentów trudnych dla nas, jako narodu. Stąd też obelgi rzucane na tych, którzy nie chcą być prymitywni i bezmyślni. Powinniśmy Pasikowskiemu i Stuhrowi dziękować za to, że biorą się za bary z wielki ciężarem. Robią to po to, żebyśmy byli mocniejsi Od nas zależy, czy skorzystamy z tej lekcji. Jak do tej pory, okazje zwykle marnowaliśmy. Pamiętacie film "Szwadron" i recenzje po nim?
 • ~sw
  (2012-11-19 17:18)
  Re Dzikus . Niestety jesteś polską idiotką i to największego kalibru . Nikt nie neguje tego, że w czasie wojny zdarzały się różne przypadki : także szmalcownictwa i morderstw ze względów rabunkowych czy narodowościowych . Teraz też się zdarzają i co z tego wynika , że Polacy to antypolacy ( antysemici w czasie wojny ) ? Pieprzenie, że to tylko film o kondycji ludzkiej moralności to bezczelna manipulacja. Dlaczego takiego filmu nie nakręcił Pasikowski na inny temat niż mordowanie Żydów przez Polaków. Historia daje aż nadto okazji i motywów by to uczynić. Trzeba być skrajnym idiotą albo brać w tym udział , by nie widzieć i nie rozumieć tego, ze Pokłosie to część szeroko zakrojonej akcji szkalowania Polski Akcji , w której od lat biorą udział środowiska związane z GW , a ostatnio nawet polskie MSZ rozprowadzające antypolską broszurę " Piekło wyborów " . Dlatego te " argumenty" wszystkich tu wymądrzających się obrońców tego antypolskiego gniota, o braku odwagi by stanąć twarzą w twarz z prawdą historyczną można o kant dupy potłuc, zwłaszcza , że dwa wiersze dalej pisze się , że to tylko film fabularny .Celem komentarzy nie jest obrażanie tych, którzy na to nie zasługują ale wyrażenie swojej opinii o kondycji moralnej ludzi , którzy w tym syfie biorą udział i za srebrniki sprzedają dobre imię Polski .

Może zainteresować Cię też: