Małżeństwo gwiazdora z Katie Holmes rozpadło się, a opiekę nad ich 6-letnią córką otrzymała aktorka. Tom Cruise może jednak spotykać się z Suri i dlatego, by być bliżej, zamierza zadbać o swoje lokum w Nowym Jorku, gdzie przeniosła się jego była żona z dzieckiem.

Reklama

– Tom na razie się rozgląda, ale jeśli wpadnie mu coś w oko, to zapewne to kupi. Nie wiadomo jeszcze, czy to będzie tylko mieszkanie, czy może dom – powiedział jeden ze znajomych aktora gazecie "New York Post".

Potwierdził on również, że Cruise chciałby rozpocząć nowe życie. – On nie chce wracać do miejsca, w którym żył razem z Katie. Chciałby coś mniejszego i bardziej prywatnego, tak żeby z zewnątrz ludzie nie mogli go obserwować – dodał.

Tom Cruise, który ma również dom w Beverly Hills, w którym mieszka wraz ze swoimi adoptowanymi dziećmi z małżeństwa z Nicole Kidman – 19-letnią Isabellą i 17-letnim Connorem, teraz chce znaleźć coś, gdzie dobrze będzie czuła się Suri. Apartament ma mieć duży pokój dla dziecka, w którym Suri mogłaby się bawić i spędzać czas. Ponadto musi mieć również duży taras lub ogród. Dlatego wchodzą również w grę domy na obrzeżach Nowego Jorku.