Meryl Streep z radością przyjęła informację o tym, że w przyszłym roku na półkach księgarni pojawi się druga część przygód "Andy" Sachs – młodej dziewczyny z małego miasteczka, która zapragnęła zrobić w Nowym Jorku karierę dziennikarską. Streep przyznała również, że z chęcią ponownie wcieli się w postać demonicznej redaktor naczelnej magazynu "Runway", Mirandy Priestley.

Reklama

Na drodze, między Meryl Streep, a diaboliczną redaktor naczelną stoi jednak przeszkoda: rozmiar sukienki... – Oczywiście, z chęcią ponownie wcielę się w postać Mirandy Priestley, tylko muszę pozbyć się tej cholernej nadwagi" - przyznała aktorka.

Z "Andy" Sachs ponownie spotykamy się po ośmiu latach. Po doświadczeniach z diaboliczna Priestley, Andy jest redaktorką "The Plunge" – największego magazynu skierowanego do panien młodych. Bohaterka nie tylko pracuje w piśmie ślubnym, ale też szykuje się do własnego ślubu. Bajka nie potrwa jednak długo, ponieważ jak sugeruje już sam tytuł – "Revenge Wears Prada: The Devil Returns" ("Zemsta ubiera się u Prady: Powrót Diabła") – Miranda powróci.