Usher wystąpi w filmowej biografii, która ma przedstawiać życie pięściarza z Panamy Roberto Durana (zagra go Gael Garcia Bernal). Muzyk bardzo intensywnie przygotowuje się do swojego zadania.

Reklama

– Widziałem już aktorów, na których kompletnie nikt nie stawiał, a oni potem zbierali laury – powiedział i przyznał, że miał na myśli piosenkarkę Jennifer Hudson, która w 2007 roku odebrała Oscara za drugoplanową postać w filmie "Dream Girls". Dlatego też wierzy w swoje możliwości i wie, że nie jest, jako wokalista na straconej pozycji. – Na pewno nie można o mnie powiedzieć, że czegoś się obawiam w związku z nowym wyzwaniem. Wręcz przeciwnie. Pozostaję pewny siebie, bo wiem, że sobie poradzę – zaznaczył.

W "Hands of Stone" wystąpi u boku takich gwiazd ekranu jak Robert De Niro czy Andy Garcia. – Mamy wszyscy tą samą miłość i ten sam cel. Szanujemy siebie, a scenariusz jest tak napisany, że wszyscy możemy odnieść spektakularny sukces. Na pewno zaproponuję reżyserowi własną interpretację postaci Sugar Reya Leonarda. Może zostanie ona zaakceptowana – zapowiedział Usher.

W Stanach Zjednoczonych film "Hands of Stone" ma wejść do kin w 2013 roku. Będzie to biografia czterokrotnego mistrza świata w boksie Roberto Durana. Główną rolę zagra Bernal, a jego trenerem będzie De Niro.