Kasia Cichopek zagra matkę Madzi w filmie Rutkowskiego?

Krzysztof Rutkowski chce nakręcić film o tajemniczej śmierci Madzi z Sosnowca – donosi "Super Express". Ma już nawet swoich faworytów do głównych ról – Katarzynę Waśniewską miałaby zagrać Katarzyna Cichopek, a jej męża Mikołaj Krawczyk.

wróć do artykułu
  • ~seba
    (2012-04-25 17:12)
    podpisuje sie pod Monia
  • ~spajki
    (2012-04-26 14:37)
    do Kasi Cichopek: nie daj się wrobić w taki film
  • ~kri
    (2012-04-25 23:45)
    Sprawę należy zbadać, winnych surowo ukarać a nie kręcić film. Kompletne dno.
  • ~Monika
    (2012-04-25 23:54)
    tu nie chodzi o etyke bo kazdy bedzie chcial obejzec ten film i o to chodzi kasa wpadnie
  • ~Sabina
    (2012-04-26 01:21)
    Mam nadzieje ze polacy to odpowiedzialni i uczuciowi ludzie i nie odwaza sie isc na film i kupic ksiazke.Nie mozna na śmierci malego dziecka robic kasy,to co robi ta kobieta to straszne pozbyla sie dziecka a teraz zarabia na tym,niedobrze mi sie robi .
    PRZESTANCIE PISAC O TYM ,MOWOC ITD NIEJ WRESCIE NASZE SADY WZMA SIE SOLIDNIE ZA TE KOBIETE I NIECH TRAFI DO WIEZIENIA BO TAM JEST JEJ MIEJSCE .!!!
  • ~OLO
    (2012-04-26 04:19)
    RUTKOWSKI NAGLE POSTANOWIL ZOSTAC GWIAZDOREM FILMOWYM I Z TAD TEN GENIALNY POMYSL , UWIETRZYL NAWET ZE MU OSKARA DADZA, OD SAMEGO POCZATKU TEN GOSC CALA TA OKROPNA SPRAWE ROZGRYWAL POD SIEBIE I ZALOZE SIE ZE TE OSTATNIE UCIECZKI , ROZWODY I SAMOBUJSTWA ,TO WSZYSTKO JEST JEGO POMYSL , ON REZYSERUJE TEN CALY SPEKTAKL , I NA 100 % ROBI TO DLA KASY I ROZGLOSU
  • ~aktina22
    (2012-04-26 07:23)
    O ja pieeeerrrr... hehe... nie no! Gdzie Waśniewskiej do Cichopek!!! Ta mała zołza do pięt jej nie dorasra!!!
  • ~Genitaliusz
    (2012-04-26 07:32)
    Rutkowski to zwykły hohsztapler, zwykły hohsztapler.
  • ~mena
    (2012-04-26 11:37)
    ale jacy oni są napiętnowani?, to chyba kpina. Proponuję tytuł "Mordercy zbrodni doskonałej", albo" "Rutek, Bartutek i Kasiutek" . NIe, no jakaś paranoja. Ludzie nie dajcie się zwariować i olewajcie tematy. Szacunek dla św. pamięci Madzi, a oni sobie ukręcą, ale bat na siebie, już niedługo.
  • ~jol
    (2012-04-26 14:55)
    to jakas paranoja, ona powinna codziennie kleczec przy grobie madzi i to na grochu i modlic sie, a nie jezdzic po kraju i robic szopke, gdzie jej sumienie, a ty bartus jezeli jeszcze nie dotarlo do ciebie co sie naprawde wydarzylo to idz do psychiatry, a nie uganiaj sie za ta pinda, chyba ze masz tez nieczyste sumienie i boisz sie, ze ona cos chlapnie jezorem, a tak wogole to film nakrecic ale z publicznej rozprawy zeby cala polska dowiedziala sie jak bylo naprawde-kara to moim zdaniem to pozbawienie tej pindy mozliwosci rodzenia dzieci, zeby cale zycie byla samotna i nie zapomniala o tym co zrobila, a odsiadka to dozywocie.
  • ~Szczerze powiedziawszy
    (2012-04-25 23:14)
    Bardzo głupi pomysł.
  • ~Malwina
    (2012-04-26 16:50)
    Kasia nie daj się wrobić!!!
  • ~tyle w temacie
    (2012-04-26 14:59)
    Ten serial już się znudził. Szkoda tylko tego dzieciaczka.:(
  • ~pin
    (2012-04-26 15:09)
    aktorzy strzezcie sie, ten ktory zagra w tym filmie z gory ma po karierze i bedzie znienawidzony przez wszystkich powodzenia
  • ~sosnowiczanka
    (2012-04-27 22:06)
    byłaby głupia , gdyby chciała odegrać tę rolę . znienawidzą ją wszyscy
  • ~OLA
    (2012-05-01 12:19)
    WY SIE WEZCIE ZA WASNIEWSKICH ,DO WIEZIENIA Z NIMI A NIE JAKIES FILMY
  • ~PRAWDA
    (2012-06-06 13:24)
    Jeśli w tym zagra Cichopek,to przestanę ta babę szanować!Nie mozna wszystkiego robić aby sie wypromować i za każde pieniądze!Sama jest matką i powinna to przemyśleć!
  • ~matka
    (2012-06-26 20:02)
    nie mają co robić z pieniędzmi do więzienia suke a nie jakieś filmy wymyślają
  • ~kinoman
    (2012-04-26 00:02)
    świetnie! już się nie mogę doczekać.
  • ~justynka
    (2012-04-25 22:17)
    Zainspirowala go ta historia...:/ Poprostu brak słow!!!Co za pajac! On chce film nagrac i kase dalej zarabiac na nieszczesciu bo nie zapominajmy ze to chodzi o biedna malutka Madzie-jej sie stala krzywda!!!To ona jest w tym wszystkim ofiarą,a nie kaska czy bartek a o nich ciagle mowa wszedzie!!!:/