Kasia Cichopek zagra matkę Madzi w filmie Rutkowskiego?

Krzysztof Rutkowski chce nakręcić film o tajemniczej śmierci Madzi z Sosnowca – donosi "Super Express". Ma już nawet swoich faworytów do głównych ról – Katarzynę Waśniewską miałaby zagrać Katarzyna Cichopek, a jej męża Mikołaj Krawczyk.

wróć do artykułu
  • ~Luke
    (2012-04-25 12:41)
    Prima Aprilis to już był...
  • ~BECIA
    (2012-04-25 13:59)
    PANI KASIU CICHOPEK PANI TEŻ CHCE ZAROBIĆ NA ŚMIERCI DZIECKA? SKANDAL!!! DO ŁOPATY WAŚNIEWSCY ZARABIAĆ NA CHLEB!!!
  • ~gość
    (2012-04-25 14:24)
    Jeszcze śledztwo się nie skończyło a Rutkowski chce film nagrywać jeszcze na śmierci dziecka chcą zarobić żałosne!!!
  • ~nata
    (2012-04-25 14:30)
    Wielkie ***** a nie żadna "wielka produkcja". Żenujące !!!1
  • ~Gerwazy
    (2012-04-25 14:30)
    Pani Kasia najlepsza bya by w roli Madzi...
  • ~reg
    (2012-04-25 15:02)
    Kto Madzię "zagra"?
  • ~ojciec CHRZESNY
    (2012-04-25 15:46)
    CO TO ZA CYRK TAKIE RZECZY NA BIEDNYM DZIECKU ZARABIAĆ !!! PANI CICHOPEK NIE WSTYD PANI ?
  • ~Jack
    (2012-04-25 16:43)
    Bardzo lubię panią Katarzynę Cichopek i uważam że ta rola otworzyłaby jej drzwi do prawdziwej kariery.
  • ~niusia
    (2012-04-25 16:49)
    madzie niech zagra syn cichopek ,i niech pokaze jak było uppss wypadek ale co tam ważne że zarobie!!!
  • ~monika
    (2012-04-25 16:54)
    ku przestrodze ??? hahaha przeciwko Rutkowskiemu ,ale po co już każdy wie że 3ba być złodziejem i mordercą żeby do niego się zwrócić!!!
  • ~Monia
    (2012-04-25 16:56)
    apeluje do wszystkich ,co mają szacunek dla tego małego dziecka,nie kupujcie książek i nie chodźcie na te filmy!!!
  • ~seba
    (2012-04-25 17:12)
    podpisuje sie pod Monia
  • ~Henia
    (2012-04-25 17:37)
    i bardzo dobrze jsak bedzie to serial w stylu Niewlonica Isaura - to nie odejde od telewizora
  • ~Alicja
    (2012-04-25 17:37)
    Propozycja,niech sama Katarzyna W zagra w tym gniocie Rutkowskiego.Poszukuje pieniędz na wyjazd za granicę Rutkowski,czyżby pan zrezygnował z działalności detektywa? Czego możemy spodziewać sie po tej produkcji,co pokaże? Ciekawa jestem co jeszcze wymyślą aby zarobić na śmierci dziecka.Brak słów kulturalnych na to co wyprawiaja.Apeluję nie kupować książki Izabeli Bartosz,a także nie oglądać szmiry filmowej
  • ~bn
    (2012-04-25 18:37)
    a kiedy powstanie film o mafii paliwowej , wyroku i takie tam ? to byłby hicior!!!
  • ~aaa
    (2012-04-25 18:48)
    Wstyd Cichopkowa jeszcze tylko na tym ni zarabiałaś !!!
  • ~ewa
    (2012-04-25 19:11)
    To wszystko co się dzieje jest wredne , podłe i głupie. Brak słów.
  • ~lol
    (2012-04-25 21:07)
    jaka afera, taka aktorka
  • ~żanet
    (2012-04-25 21:28)
    to się nie robi śmieszne film książka kto tu myśli o małej madzi no nie podoba mi się to !!! kazdy chce wiedziec prawdy ale nie takim kosztem !!!Katarzyn a to i tak morderca !!!
  • ~justynka
    (2012-04-25 22:17)
    Zainspirowala go ta historia...:/ Poprostu brak słow!!!Co za pajac! On chce film nagrac i kase dalej zarabiac na nieszczesciu bo nie zapominajmy ze to chodzi o biedna malutka Madzie-jej sie stala krzywda!!!To ona jest w tym wszystkim ofiarą,a nie kaska czy bartek a o nich ciagle mowa wszedzie!!!:/