Selena Gomez ma apetyt na karierę w Hollywood. Młoda aktorka pragnie samych ambitnych ról w dużych produkcjach. – Dla mnie to jest zabawa, podejmowanie ryzyka i robienie zupełnie innych rzeczy, choć może niektórzy nie będą z tej decyzji zadowoleni. Ja po prostu uwielbiam wyzwania, to mnie ekscytuje – tłumaczy.

Reklama

Wygląda na to, że 19-letnia gwiazda zamierza wyrobić sobie nazwisko w branży filmowej w przyśpieszonym tempie. Dopiero co zakończyła zdjęcia do filmu "Spring Breakers", który do kin trafi w 2013 roku, a już zabiera się do pracy przy kolejnej produkcji. – Robię kolejny film o nazwie "The Getaway" z Ethanem Hawke. To naprawdę ekscytujące – mówi Selena.

Selena Gomez rozpoczęła swoją karierę w wieku 7 lat, wcielając się w postać Gianny w serialu "Barney i przyjaciele". W 2004 roku została odkryta przez stację telewizyjną Disney Channel i otrzymała rolę Alex Russo w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Od tego czasu Gomez wystąpiła w szeregu filmów telewizyjnych, a także zadebiutowała w pełnometrażowym filmie kinowym "Ramona i Beezus".

Debiutancki album "Kiss & Tell" jej formacji Selena Gomez & the Scene w Stanach Zjednoczonych uzyskał status złotej płyty. Zawieszenie kariery muzycznej Gomez zapowiadała już w styczniu w wywiadzie dla magazynu "Elle". Dla swoich fanów ma jednak dobre wieści. – Po tych kilku filmach, zacznę pracować nad moim czwartym albumem. To będzie najlepszy album, jaki będę robić!'' – zapowiedziała ukochana Justina Biebera.