Dziennik Gazeta Prawana logo

Mark Wahlberg pozoruje własną śmierć jak u Grishama

11 kwietnia 2012, 15:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mark Wahlberg
Mark Wahlberg/Shutterstock
Mark Wahlberg prowadzi rozmowy w sprawie głównej roli w filmie "The Partner"– adaptacji powieści Johna Grishama znanej w Polsce pod tytułem "Wspólnik".

Bohaterem "The Partner" jest Patrick Lanigan, jeden ze wspólników renomowanej kancelarii adwokackiej, który pozoruje własną śmierć, aby wyprowadzić miliony z kont własnej firmy i rozpocząć nowe życie w Brazylii. John Lee Hancock miał zasiąść w fotelu reżysera i napisać scenariusz, jednak zrezygnował z projektu. Trwają poszukiwania jego następcy.

Marka Wahlberga mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Kontrabanda".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj