"Kac Wawa" wycofywany z kin? Pierwszy taki przypadek w historii!

Jak informuje "Super Express" zainteresowanie komedią "Kac Wawa" spadło tak bardzo, że coraz więcej kin wycofuje film ze swojego repertuaru. Czy jest to wielka porażka producenta Jacka Samojłowicza, a ogromny sukces krytyka filmowego Tomasza Raczka? - zastanawia się gazeta.

wróć do artykułu
  • ~KINOMAN
    (2012-03-25 13:49)
    TYPOWA POLSKA SZMIRA I KOMPLETNE DNO.
  • ~pamela
    (2012-03-22 13:41)
    Jackowi Samojłowiczowi śnił się pewnie Kac Vegas… ale to nie ten poziom umysłowy itp. Kraść cudze pomysły do filmu i jeszcze płakać, że mu krytyk filmowy publikę przegonił… Dla mnie to dno postawa! Jeszcze powinieneś Jacusiu za kradzież pomysłu odpowiadać! Wiesz co to prawa autorskie do pomysłu?
  • ~kinoman
    (2012-03-22 13:45)
    KOMPLETNE DNO.szkoda kasy na to ************** syfu nie widzialem.liczyli na wielka kase,i sie przeliczyli.
  • ~b
    (2012-03-22 17:11)
    Ta łajza jest producentem paszkwilu"Westerplatte"
  • ~Widz
    (2012-03-22 16:04)
    Widzialem tego gniota. Badziewie jakich malo. Widzowie powinni zlozyc pozew zbiorowy przeciwko "rezyserowi" za oszustwo.
  • ~XX@
    (2012-03-22 16:52)
    recenzent ma prawo do własnego zdania. idąc do kina z zasady nie kierujemy się recenzją chcemy ,sami wyrobić sobie poinię. ale jeżeli znajomi którzy film widzieli potwierdzają opinie recenzenta to oczymś świadczy. film widziałem i potwierdzam gniot jakiego dawno nie widziałem. czas by zniknoł z kin.
  • ~Bozon Higgsa
    (2012-03-22 16:16)
    Bóg zapłać Panu Raczkowi. Dobrze, że ktoś eliminuje takie chłamy. Panie Tomku, proszę tak trzymać i piętnować chciwych na kasę pseudo producentów.
  • ~przemek
    (2012-03-22 15:47)
    walinij sie w łeb pisowski, cymbale co ma ten film do Tuska czy Wajdy
  • ~;-)
    (2012-03-22 15:13)
    Jaki jest przepis na kasowy film? Obsadzić Komitet Chonorowy Bula
  • ~Dubi
    (2012-03-22 15:08)
    Niestety poza nielicznymi wyjatkami polska kinematographie to od ok 20 lat totalna chlaltura. Z wieksza przyjemnoscia oglada sie filmy wyprodukaowane w latach 60 i 70 ( czyli produkcje z czasow moich rodzicow . Mialy jakis scenariusz, akcje i przeslanie. No i lepiej grajacych aktorow. Nawet w kwestiach technicznych nie widac zadnego postepu. Suma sumarum upadek jakosci szkoly aktorskiej i lansowanie "przystojniakow" / "modelek" / "celebrytow" a nie aktorow. Tylko ok 5% produkcji nadaje sie do ogladania. I niestaty nie ma tendencji do poprawy.
  • ~zenta
    (2012-03-22 14:52)
    Poszłam tylko po to, aby zobaczyć czy pan Raczek miał rację. Niestety miał. Wyszłam przed końcem filmu, nie ja jedna. Tego się nie da oglądać. Czy pan Samojłowicz nie ma odrobiny samokrytycyzmu? W starszych filmach przynajmniej grali aktorzy z wykształceniem aktorskim, a tu stale lansuje się towarzystwo wzajemnej adoracji. Dobrze, żeby film został wycofany, to jest duża chała i tyle.
  • ~observ
    (2012-03-22 14:49)
    skoro to knot z cieniutką obsadą to po cholerę maja sobie bruździć repertuar ?
  • ~Genitaliusz
    (2012-03-22 14:38)
    I bardzo dobrze, nie chce wciąż oglądać Szyca, Kota i wielbiciela pedałów - Karolaka.
  • ~obserwator
    (2012-03-22 13:46)
    To jest efekt szycomanii, pazuromanii, lindomanii, szturomanii etc. Ciągle ci sami aktorzy ale w różnych konfiguracjach. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Polska kinematografia jest na poziomie hinduskiej. Dużo się kręci ale gniotów. Czasem się zdarzy rodzynek, niestety rzadko. Od lat nie chodzę na polskie filmy. Nie ma na co.
  • ~Tomasz Raczek
    (2012-03-22 14:38)
    ...a wystarczyło zrobć mały przelewik na moje konto...
  • ~gfgergreeferg
    (2012-03-22 14:35)
    POLSKIE KOMEDIE SĄ NIESTRAWNE...DO BANI jedyna najlepsza to lejdis a reszta to bluft
  • ~normalny polak
    (2012-03-22 14:49)
    nareszcie społeczeństwo się budzi pogonimy 3cią rp jednych do izraela innych do niemiec jeszcze innych do anglii a geji i inne tego typu twory do san francisco pa pa
  • ~takiego wała
    (2012-03-22 14:31)
    FERAJNA PANA wAJDY LICZYŁA NA DODATKOWĄ KASE-i się przeliczyła jednak czsem ten naród MYŚLI.
  • ~nalesnik
    (2012-03-22 14:06)
    Jest taka koncowka starego kawalu,w ktorym wodz plemienia skazuje turyste na smierc przez bara bara.I tak powinien skonczyc ten caly Samojlowicz.
  • ~DinX
    (2012-03-22 14:13)
    Te polskie komedie - to jawne traktowanie widza jak idioty. Ale widać daje się to robić do czasu. Ja po wyjęciu z filmu Francuski numer z 2006 roku - czułem się jakby mi ktoś podpieprzył na bezczela kasę z kieszeni - a ów film był ponoć w porównaniu z ostatnimi produkcjami całkiem na poziomie... Niemniej była to ostatnia komedia polska na jakiej byłem. Nawet nie ściągam ich z sieci - szkoda dysku na to.

Może zainteresować Cię też: