"Kac Wawa" wycofywany z kin? Pierwszy taki przypadek w historii!

Jak informuje "Super Express" zainteresowanie komedią "Kac Wawa" spadło tak bardzo, że coraz więcej kin wycofuje film ze swojego repertuaru. Czy jest to wielka porażka producenta Jacka Samojłowicza, a ogromny sukces krytyka filmowego Tomasza Raczka? - zastanawia się gazeta.

wróć do artykułu
  • ~!@#
    (2012-03-22 12:50)
    Widziałem tylko trailer tego filmu i nawet na jego podstawie mogę stwierdzić, że co by Raczek nie napisał, to i tak było za lekko. Ten film to dno dna. A pozew to powinien być wniesiony zbiorowy przeciw producentowi za obrazę inteligencji i dobrego smaku odbiorców. Samojłowicz skompromitował się dwa razy, najpierw filmem, a potem straszeniem sądem.
  • ~u
    (2012-03-22 12:55)
    a ja myslalam ze to napedzi widownie temu szajsowi. jak to zwykle bywa
  • ~fanka rudego
    (2012-03-22 12:55)
    ja czekam co powie Kuba Wojewódzki, do tego czasu nie mam zdania o filmie
  • ~hans
    (2012-03-22 12:56)
    przesada i krypto reklama. Zaraz wróci z hukiem na ekrany, w "aurze skandalu", jako kontorwersyjny...
  • ~Werkor
    (2012-03-22 13:05)
    BUACHA CHA CHA CHA nawet w sieci nikt tego nie sciaga BUACHA CHA CHA
  • ~OBSERWATOR
    (2012-03-22 13:13)
    NIE WIERZĘ BY TO BYŁ SKUTEK WYPOWIEDZI PANA RACZKA.

    NIE CHODZĘ DO KINA , A TE POLSKIE KOMEDIE Z OSTATNICH LAT PUSZCZANE W TV, TO CZĘSTO GNIOTY.

    WIĘC MARNA PODRÓBA NIE ZAWSZE PRZYPADNIE GAWIEDZI O GUSTU.

    ZA TO BĘDZIE MÓGŁ WINĘ ZWALIĆ NA RACZKA.
  • ~Iron Beret
    (2012-03-22 13:39)
    OK, teraz czas na głównych aktorów tej farsy. Szyc coś wspominał ostatnio o emeryturze?
  • ~konoman
    (2012-03-22 13:40)
    dno dna !
  • ~pamela
    (2012-03-22 13:41)
    Jackowi Samojłowiczowi śnił się pewnie Kac Vegas… ale to nie ten poziom umysłowy itp. Kraść cudze pomysły do filmu i jeszcze płakać, że mu krytyk filmowy publikę przegonił… Dla mnie to dno postawa! Jeszcze powinieneś Jacusiu za kradzież pomysłu odpowiadać! Wiesz co to prawa autorskie do pomysłu?
  • ~KINOMAN Z PRL
    (2012-03-22 13:43)
    A, O CZYM JEST TEN FILM, BO JAKOŚ NIE ZAŁAPAŁEM?
  • ~trew
    (2012-03-22 13:45)
    Ten film jest słaby, ale nie mniej niż większość POlskich produkcji. Czekam na film Pana WAJDY pt.: NA ZAWSZE Z TOBĄ WIELKI WODZU TUSKU! ... podobno ma być w 7D !!!
  • ~kinoman
    (2012-03-22 13:45)
    KOMPLETNE DNO.szkoda kasy na to ************** syfu nie widzialem.liczyli na wielka kase,i sie przeliczyli.
  • ~obserwator
    (2012-03-22 13:46)
    To jest efekt szycomanii, pazuromanii, lindomanii, szturomanii etc. Ciągle ci sami aktorzy ale w różnych konfiguracjach. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Polska kinematografia jest na poziomie hinduskiej. Dużo się kręci ale gniotów. Czasem się zdarzy rodzynek, niestety rzadko. Od lat nie chodzę na polskie filmy. Nie ma na co.
  • ~krytyk filmowy
    (2012-03-22 14:01)
    to jeden z najlepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialem!film jest malym polskim arcydzielem i nie wiem skad krytyka?
  • ~nalesnik
    (2012-03-22 14:06)
    Jest taka koncowka starego kawalu,w ktorym wodz plemienia skazuje turyste na smierc przez bara bara.I tak powinien skonczyc ten caly Samojlowicz.
  • ~Kali
    (2012-03-22 14:11)
    Tak beznadziejnego, chamskiego w wyrazie filmu jeszcze nie widziałem. Dno.
  • ~Mnieteck
    (2012-03-22 14:12)
    Polskie kino leży i kwiczy. Aktorki niczym gumowe lale, plastikowi aktorzy, mega drętwe i sztuczne dialogi, scenografia z Pewexu, dźwięk jak z reklamy podpasek, kompresor i teleturniejowa muza w tle. Produkt idealny dla mieszkańców zapadłej wiochy pod Białymstokiem. Oglądając dzisiaj stare produkcje, zastanawiam się, gdzie podziała się wiedza o dobrym kinie?
  • ~DinX
    (2012-03-22 14:13)
    Te polskie komedie - to jawne traktowanie widza jak idioty. Ale widać daje się to robić do czasu. Ja po wyjęciu z filmu Francuski numer z 2006 roku - czułem się jakby mi ktoś podpieprzył na bezczela kasę z kieszeni - a ów film był ponoć w porównaniu z ostatnimi produkcjami całkiem na poziomie... Niemniej była to ostatnia komedia polska na jakiej byłem. Nawet nie ściągam ich z sieci - szkoda dysku na to.
  • ~lolo
    (2012-03-22 14:27)
    Film dla myślących inaczej nareszcie ludzie pokazali że nie są idiotami
  • ~takiego wała
    (2012-03-22 14:31)
    FERAJNA PANA wAJDY LICZYŁA NA DODATKOWĄ KASE-i się przeliczyła jednak czsem ten naród MYŚLI.