"Kac Wawa" wycofywany z kin? Pierwszy taki przypadek w historii!

Jak informuje "Super Express" zainteresowanie komedią "Kac Wawa" spadło tak bardzo, że coraz więcej kin wycofuje film ze swojego repertuaru. Czy jest to wielka porażka producenta Jacka Samojłowicza, a ogromny sukces krytyka filmowego Tomasza Raczka? - zastanawia się gazeta.

wróć do artykułu
  • ~Wojtek
    (2012-03-29 20:47)
    ja nie poszedłem do kina na Kac Wawa bo przeczytałem recenzję pana Raczka, że to słaby film i szkoda mi było pieniędzy. Pan Raczek to prawdziwy autorytet dla mnie i gdyby powiedział, że film jest świetny to bym poszedł.
  • ~Venom
    (2012-03-29 12:37)
    Polskie Kino a co to jest ?? z roku na rok coraz wieksze gnioty coraz szezej rozlewajaca sie szmira durna produkcja zakichanych cwaniaczkow co mysla ze mozna badz co nakrecic a ludzie i tak kupia Ostatnim filmem na ktorym bylem w kinie byl Killer potem przestalem do kina chodzic bo po prostu szkoda na polskie filmy kasy
    Te cud produkcje ogladalem na dvd i to pozyczone nie kupione Dobrze ze pan Raczek nareszcie zastopowal ta rzeke badziewia
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-03-29 08:57)
    Czas skończyć z gniotami w polskim kinie . Ludzie w Polsce jeszcze myślą wbrew działaniom Platformy że myślenie jest niepotrzebne.
  • ~majsel
    (2012-03-28 11:11)
    I bardzo dobrze Samojlowicz niech wpierw pozbedzie sie loju z baniaka ktory mu zalepil szare komorki.
  • ~krzychu
    (2012-03-27 21:21)
    Samojiłowicz pownien się cieszyć, bo Raczek mu darmową reklamę zrobił. Pies z kulawa nogą by na ten fil nie poszedł w innym wypadku, a tak, to przynajmniej może z ciekawości ktoś ściągnie na lewo z neta. Na publi.pl więcej informacji o tym, że Kac Wawa jest wycofywany z kin
  • ~Kon Donek
    (2012-03-27 09:12)
    Raczki wszystkich krajów, odbywajcie się!
  • ~pajda
    (2012-03-27 09:11)
    Kolejna żałosna odsłona polskiej kinematografii
  • ~czyż nie?
    (2012-03-26 19:12)
    polacy sa traktowani jak bydło. Przez wszystkich Coś jest na rzeczy
  • ~maika
    (2012-03-26 12:47)
    A ile razy można chodzić do kina na tych samych aktorów?
  • ~KINOMAN
    (2012-03-25 13:49)
    TYPOWA POLSKA SZMIRA I KOMPLETNE DNO.
  • ~wajdelota
    (2012-03-25 12:58)
    grają miernoty to i film kiczowaty
  • ~hhh
    (2012-03-24 20:16)
    Gniot jak ch**. Nawet straz miejska i policja kreci lepsze filmy fotoradarami.
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-03-24 07:36)
    Jakże to? Film pomyślany jako rozrywka godna wyborców PO wycofany z kin? Będą przyspieszone wybory.
  • ~LegoLudek
    (2012-03-23 23:51)
    Ej no, nie przesadzajcie, że nie ma już ZADNYCH dobrych polskich filmów. A co z Salą Samobójców? przecież to świetny film był.
  • ~ZIBI_55@O2,PL
    (2012-03-23 21:41)
    Szyc powinien czytac bajki w radiu-ale po północy, aby dzieci nie straszył- ten OBLEŚNY TŁUŚCIOCH, ani wyglądu ani talentu.Angażowanie Adamczyka w roli amanta jest totalnym błędem-on może grać starego dziada, to mu jakoś pożal się Boże wychodzi. Hofman- powinien dać sobie spokój z reżyserowaniem, on jest skończony. Samojłowicz to ewenement-obraża sie na słuszną krytykę "prawdziwa cnota krytyk się nie boi.Polskie wspolczesne filmy to DNO.
  • ~~hr bronek
    (2012-03-23 21:24)
    Jak widze kac Wawa to czuje bul.
  • ~wroclawiak
    (2012-03-23 18:43)
    przestałem chodzić na polskie filmy po SUPERPRODUKCJI
  • ~lolo
    (2012-03-23 12:57)
    "znawca"tematu inż.kuc powiedział,że polskie filmy to ************
  • ~Patt
    (2012-03-23 09:28)
    Dajcie spokój. Film mało ambitny już po tytule. Jak można było myśleć, że po zerżnięciu z Kac Vegas polski Kac Wawa będzie hitem to ja nie wiem.
    Od samego początku uważałam, że to pomyłka.
  • ~Stary wiarus.
    (2012-03-23 08:46)
    Bo filmy były dobre za PRL i lata 90 , a teraz dno wiadomo ,i tak z serialami tez jest.

Może zainteresować Cię też: