"Niezniszczalni 2" to kontynuacja hitu z 2010 roku. Obok Schwarzeneggera główne role grają m.in. Randy Couture, Jason Statham, Sylvester Stallone i Dolph Lundgren.

Reklama

Po tym jak podczas jednej z misji w brutalny sposób zostaje zamordowany Tool, serce i dusza oddziału Niezniszczalnych, jego kompani poprzysięgają zemstę. Ale nie oni jedni łakną krwi jego oprawców. Również młoda córka Toola, piękna, ale nieprzewidywalna Fiona obmyśla swój prywatny plan zemsty i wyrusza z własną misją pomszczenia ojca. Niestety, wkrótce zostaje pojmana przez bezwzględnego, walczącego z ruchem oporu dyktatora, który żąda za nią okupu. Barney i oddział Niezniszczalnych muszą zaryzykować niemal wszystko by ocalić ją i niewinnych ludzi...

"Niezniszczalni 2" to jednak tylko początek nowej współpracy Schwarzeneggera ze Stallone'm. Niebawem gwiazdy wejdą na plan filmu "The Tomb".

Stallone zagra mężczyznę, który zaprojektował więzienie pozornie bez słabych punktów, z którego nie można uciec. Przez kapryśny los, po jakimś czasie, sam trafia do tego więzienia. By wyjść na wolność musi przechytrzyć samego siebie. Schwarzenegger wcieli się w więźnia, który udaje twardziela, ale w rzeczywistości jest sympatycznym i miłym człowiekiem... Film wyreżyseruje Mikael Hafstrom, a autorem scenariusza jest Miles Chapman.

W jednym z ostatnich wywiadów Schwarzenegger zdradził, że w czerwcu rozpocznie zdjęcia do jeszcze jednego filmu. Tym razem będzie to "The Unknown Soldier". Treść fabuły nie jest jeszcze znana. Obraz wyreżyserują Scott Waugh i Mike McCoy.