Dziennik Gazeta Prawana logo

Amy Adams wygryzła Reese Witherspoon

17 listopada 2011, 12:54
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Amy Adams
Amy Adams/PAP/EPA
Gwiazda "Zaczarowanej" i "Muppetów" otrzymała propozycję głównej roli żeńskiej u boku legendarnego Brudnego Harrry'ego w filmie "Trouble With The Curve".

Jakiś czas temu z roli zrezygnowała Sandra Bullock. O posadę rywalizowały później Amy Adams i Reese Witherspoon, jednak ostatecznie ta pierwsza bardziej przypadła do gustu producentom.

Film "Trouble With The Curve" przedstawi historię starzejącego się łowcy sportowych talentów (Eastwood). Mężczyzna, który stopniowo traci wzrok, postanawia wyruszyć w ostatnią podróż do Atlanty wraz ze swoją córką (Adams). Ich relacje nie należą do najlepszych. Za kamerą projektu stanie Robert Lorenz.

Amy Adams wystąpiła ostatnio w filmie "Muppety", który 20 stycznia 2012 roku zagości w polskich kinach.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj