Dzięki cyfrowej renowacji oraz nowym, fascynującym materiałom dodatkowym, dwupłytowy zestaw DVD pozwoli Ci przeżyć prawdziwie magiczną przygodę, a wspaniała muzyka, olśniewająca animacja i cudowne postacie rzucą na Ciebie czar jak nigdy wcześniej! Za sprawą nośnika Blu-ray uzyskasz najlepszą jakość obrazu i dźwięku, dzięki której historia „Pięknej i Bestii” – pełna magii, tragizmu, romantyzmu oraz humoru – nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Reklama

Piękna i Bestia”to opowieść o Belli, zwykłej dziewczynie z małego miasteczka, która ponad zaloty młodych chłopców przedkłada bajkowe światy poznawane za p { margin-bottom: 0.08in; }sprawą książek. Tymczasem w mrocznym zamczysku, znajdującym się w spowitym mgłą lesie, żyje niegdyś przystojny, aczkolwiek bardzo samolubny książę. Jego egoizm doprowadza go w końcu do zguby – potężne zaklęcie rzucone na arystokratę zamienia go w przerażającą, rogatą bestię. Warunkiem powrotu do ludzkiej postaci jest obdarzenie innego człowieka odwzajemnioną miłością. Bella, będąca uosobieniem dobroci, trafia do zamku i sprawia, że Bestia powoli zmienia swoje nastawienie do życia i ludzi.

Piękna i Bestia”to niesamowita opowieść, rozgrywająca się w iście baśniowej scenerii, przyciągająca swym urokiem wszystkie pokolenia widzów. Jest to również pierwsza w historii animacja nominowana do nagrody Oskara w kategorii za Najlepszy Film. W 1992 roku „Piękna i Bestia” została uhonorowana dwoma nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej – za Najlepszą Piosenkę oraz Najlepszą Muzykę Oryginalną. Historia Belli została również umieszczona na siódmym miejscu listy 100 Najlepszych Filmów Animowanych według Amerykańskiego Instytutu Filmowego.

Film ukaże się 15 października na Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt