• ~benek
    (2014-10-04 13:56)
    na bezrybiu i rak ryba
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:39)
    RE ~pl2014-10-03 07:32 ...Dorabiam na ulicy...PO trafie tylko doić i PO pisywać na klawiatórce jutro stoje przy wylotófce z Gdańska na Szczecin...20 w ruru 10 w paszczu...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:03)
    Stefan Zielonka - szyfrant Służby Wywiadu Wojskowego, posiadający dostępy do najtajniejszych informacji wywiadu wojskowego. Znał klucze, hasła, systemy tajnej komunikacji, również NATOwskiej, był zorientowany w kwezstii polskich służb wywiadowczych za granicą. Mimo to, przez dwa tygodnie po zaginięciu jest poszukiwany jak zwykły obywatel a nie osoba mająca wiedzę o największych tajemnicach państwa. Śledztwo prowadzone jest opieszale, dopiero po dłuższym czasie następuje przeszukanie ogródków działkowych na których Zielonka częsti przebywał. Zaczęły się pojawiać plotki o chorobie psychicznej szyfranta, o dezercji na nawet zdradzie. W kwietniu 2010 dwóch meżczyzn znajduje rozkładające się ciało a przy nim sznur, rzeczy niezidentyfikowane przez rodzinę i doskonale zachowane dokumenty. Badania kośćca wykazały, że ciało należy do szyfranta Zielonki, badania zęba jednak wykluczyły to. Ostatecznie w czerwcu 2010 roku, poinformowano że znalezione zwłoki to zwłoki szyfranta Zielonki.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:16)
    bp. Mieczyslaw Cieślar - duchowny, był przewodniczącym Kolegium Komisji Historycznej w sprawie inwigilacji luteran przez SB. Twierdził że już po katastrofie TU – 154 otrzymał smsa od jednego z pasażerów – ks. Adama Pilcha. Zginął w wypadku samochodowym.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:17)
    Dariusz Ratajczak – doktor historii na Uniwersytecie w Opolu zaszczuty, szykanowany i ochrzszczony mianem antysemity, za przytoczenie w swojej książce cytatów ludzi kwestionujących Zbrodnię Oświęcimską. Wyrzucony z uczelni, bez szans na znalezienie nowej pracy, utrzymywał się ze zmywania naczyń i palenia w kotłach c.o. Znaleziony został martwy w samochodzie stojącym na parkingu przed supermarketem. Oficjalnie mówiło się, że samochód stał tam prawie dwa tygodnie. Wielce prawdopodobne jest jednak to, że auto zostało podrzucone dużo później.
  • ~!!!
    (2014-10-03 07:26)
    "Służby specjalne" od dziś w kinach. Wrócą teorie o "seryjnym samobójcy" polityków? "Niektórym może być ciężko się podnieść


    Seryjny samobójca nie działa tylko w świecie politycznym, ale w innych przypadkach nie nazywa się to seryjnym samobójcą , ale zwykłym
  • ~marian
    (2014-10-03 07:30)
    Czy ja mam rozumieć, że ci, którzy na podstawie raportu NIK nie mają żadnej kontroli, nakręcili sobie film, jacy to są szlachetni i spróbują w ten sposób zdyskredytować likwidatora "wsi". Ale czy ja też mam rozumieć, że informacja tutaj zawarta - to jest też agitacja tych służb - jakże szlachetnych, bo szkolonych przez moskalików.
  • ~pl
    (2014-10-03 07:32)
    wiesio, ty gdzieś pracujesz czy tylko internet to twoje powołanie? Daj na wstrzymanie bo tylko ciebie tutaj widać a to nie dobrze o tobie świadczy. Dość popisywania. Idz do pracy. Normalnej. Lepiej się poczujesz wśród ludzi.
  • ~kobra
    (2014-10-03 09:11)
    co się czepiacie Wiesia z godziny 6-7. To jest ten inny Wiesio - nie padł ani jeden wulgaryzm , nie topił we krwii PISowców , nie dorzynał watahy - przedstawiał jedynie suche , niewygodne fakty . Tak , to bardzo niewygodny dla obecnie rządzących film. To co Wiesio przedstawił - bardzo niewygodne dla obecnie rządzących fakty.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 06:57)
    Remigiusz Muś – technik pokładowy JAKa 40, który wylądował w Smoleńsku tuż przed TU – 154. Otwarcie mówił, że słyszał przez radio, jak kontrolerzy lotów zezwolili załodze prezydenckiego samolotu zejść na 50 metrów. Prokuratura od razu poinformowała, że było to samobójstwo.
  • ~Paliak
    (2014-10-03 10:37)
    Najgorzej jak się komuś fikcja zaczyna mylić z rzeczywistością. W Polsce zbyt dużą wagę przywiązuje się do wpływu filmów fabularnych na realne życie. Niektórzy wręcz uczą się historii na podstawie takich filmów czy powieści beletrystycznych. Żenada i wstyd!
  • ~Ciekawa
    (2014-10-03 10:55)
    Równie prawdziwym filmem jest "Układ zamknięty" Ilu z was oglądało ten film?
  • ~Bigos
    (2014-10-03 11:27)
    Pytanie.Jak by się wypowiedział prawnik: Czy to można nazwać wyłudzaniem pieniędzy ??? Bo co innego się mówi i nakręca się spiralę o polskich filmach/komediach a co innego jest w kinie?? Rozczarowanie!
  • ~olgierd
    (2014-10-03 11:36)
    Seryjny samobójca to nie fikcja to prawda przed którą starają się schować w swoich 40m apartamentach wystraszone lemingi
  • ~realista
    (2014-10-03 12:55)
    Przecież najwięcej politycznych "samobójstw" było za rządów Tuska. Każdy niewygodny człowiek który mógł zagrozić władzy zginał. Co ciekawe szczególnie "wielokrotny samobójca" uaktywnił się po 10.04.2010. Ponadto znacznie wzrosła ilość podluchow, rozbudowano uprawnienia organów ścigania, a nawet zaczęto kneblować nie wygodne doniesienia medialne. Szczytem działań antydemokratycznych, a wręcz przestępczych było posprzątanie ostatniej afery podsłuchowej gdzie odpowiednio zadbano aby nagrania najważniejszych osób nie ujrzały światła dziennego. Prawdopodobnie dlatego tez najbardziej zainteresowani uciekli za granice chroniąc się pod immunitet europejski.
  • ~liberał
    (2014-10-03 16:45)
    do gosc.Ty gościu!Mam rozumieć,że przed 89 rokiem komunistycznej władzy można było bardziej ufać?!Poziom hipokryzji i zakłamania osiągnął u ciebie monstrualne rozmiary.Szkoda mi nawet czasu na wchodzenie w polemikę z kimś takim jak ty.Jeśli masz więcej takich "mądrości" to proszę zostaw je dla siebie,bo siejesz na forum amoralny fetor i zgorszenie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 06:57)
    generał Petelicki – twórca GROM, ostro krytykował ustalenia komisji Jerzego Millera, krytykował premiera za nie zwrócenie się o pomoc w wyjaśnieniu sprawy do NATO. Ujanwił również smsa, którego zaraz po katastrofie rozsyłali działacze PO. Zawierał on instrukcję, wedle której wszystkiemu winni mieli być piloci TU – 154. Oficjalna przyczyna zgonu? Samobójstwo.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 06:56)
    Jerzy Urbanowicz -był m.in pracownikiem kontrwywiadu, gdzie zajmował się kryptografią i teleinformatyką. W 2012 r. został sekretarzem komitetu organizacyjnego konferencji poświęconej badaniom katastrofy polskiego Tu-154M w Smoleńsku metodami nauk ścisłych. Był też m.in członkiem Rady Naukowej Instytutu Polska Racja Stanu im. Lecha Kaczyńskiego. Urbanowicz był również współautorem raportu, mówiącego że PKW korzysta z rosyjskich serwerów, a co za tym idzie, że służby rosyjskie mogą wpływać na wyniki wyborów w Polsce. Naukowiec chorował na serce, zmarł dzień po ujawnieniu raportu.
  • ~Tusk pod WARIOGRAF i transmisja w mediach na żywo.
    (2014-10-03 07:29)
    Tusk pod WARIOGRAF i transmisja w mediach na żywo.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 06:44)
    Grzegorz Michniewicz – dyrektor generalny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, członek rady nadzorczej PKN Orlen. Jego ciało znaleziono wiszące 23 grudnia 2009 roku a więc w dniu, w którym do Polski wrócił remontowany w Rosji TU – 154, który później rozbił się w Smoleńsku. Grzegorz Michniewicz miał dostęp do najbardziej poufnych informacji i dokumentów.

Może zainteresować Cię też: