• ~antek
    (2014-10-04 16:16)
    Wylew krwi do mózgu miał polityk PSL pan Gruszka szef Komisji Śledczej w sprawie Orlenu, a tam sa ciązkie pieniądze no i najbogatszy to wiadomo juz wszystko
  • ~benek
    (2014-10-04 13:56)
    na bezrybiu i rak ryba
  • ~liberał
    (2014-10-03 16:45)
    do gosc.Ty gościu!Mam rozumieć,że przed 89 rokiem komunistycznej władzy można było bardziej ufać?!Poziom hipokryzji i zakłamania osiągnął u ciebie monstrualne rozmiary.Szkoda mi nawet czasu na wchodzenie w polemikę z kimś takim jak ty.Jeśli masz więcej takich "mądrości" to proszę zostaw je dla siebie,bo siejesz na forum amoralny fetor i zgorszenie.
  • ~realista
    (2014-10-03 12:55)
    Przecież najwięcej politycznych "samobójstw" było za rządów Tuska. Każdy niewygodny człowiek który mógł zagrozić władzy zginał. Co ciekawe szczególnie "wielokrotny samobójca" uaktywnił się po 10.04.2010. Ponadto znacznie wzrosła ilość podluchow, rozbudowano uprawnienia organów ścigania, a nawet zaczęto kneblować nie wygodne doniesienia medialne. Szczytem działań antydemokratycznych, a wręcz przestępczych było posprzątanie ostatniej afery podsłuchowej gdzie odpowiednio zadbano aby nagrania najważniejszych osób nie ujrzały światła dziennego. Prawdopodobnie dlatego tez najbardziej zainteresowani uciekli za granice chroniąc się pod immunitet europejski.
  • ~olgierd
    (2014-10-03 11:36)
    Seryjny samobójca to nie fikcja to prawda przed którą starają się schować w swoich 40m apartamentach wystraszone lemingi
  • ~Bigos
    (2014-10-03 11:27)
    Pytanie.Jak by się wypowiedział prawnik: Czy to można nazwać wyłudzaniem pieniędzy ??? Bo co innego się mówi i nakręca się spiralę o polskich filmach/komediach a co innego jest w kinie?? Rozczarowanie!
  • ~Ala
    (2014-10-03 11:01)
    Dzięki Wiesiu za przypomnienie.
  • ~Ciekawa
    (2014-10-03 10:55)
    Równie prawdziwym filmem jest "Układ zamknięty" Ilu z was oglądało ten film?
  • ~Paliak
    (2014-10-03 10:37)
    Najgorzej jak się komuś fikcja zaczyna mylić z rzeczywistością. W Polsce zbyt dużą wagę przywiązuje się do wpływu filmów fabularnych na realne życie. Niektórzy wręcz uczą się historii na podstawie takich filmów czy powieści beletrystycznych. Żenada i wstyd!
  • ~Polak
    (2014-10-03 09:18)
    Służby propagandowe od 89r...
  • ~gosc
    (2014-10-03 09:16)
    zaufanie Polaków do państwa ?? dobry kawal hahaha nie ufamy władzy od 89r.
  • ~kobra
    (2014-10-03 09:11)
    co się czepiacie Wiesia z godziny 6-7. To jest ten inny Wiesio - nie padł ani jeden wulgaryzm , nie topił we krwii PISowców , nie dorzynał watahy - przedstawiał jedynie suche , niewygodne fakty . Tak , to bardzo niewygodny dla obecnie rządzących film. To co Wiesio przedstawił - bardzo niewygodne dla obecnie rządzących fakty.
  • ~sokular
    (2014-10-03 08:33)
    Twórcom tego filmu GRATULUJĘ ODWAGI.SZACUN.
  • ~pl
    (2014-10-03 08:20)
    Wiesio, jakoś nie jestem zdziwiony. Musisz na siebie uwaźać, bo te rejony słuźby specjalne monitorują.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-03 07:39)
    RE ~pl2014-10-03 07:32 ...Dorabiam na ulicy...PO trafie tylko doić i PO pisywać na klawiatórce jutro stoje przy wylotófce z Gdańska na Szczecin...20 w ruru 10 w paszczu...
  • ~Precz ze skorumPOwanym PEŁO !!!
    (2014-10-03 07:36)
    PO srańcu odwiozę dzieci niedługo wracam Q REWKO13
  • ~pl
    (2014-10-03 07:32)
    wiesio, ty gdzieś pracujesz czy tylko internet to twoje powołanie? Daj na wstrzymanie bo tylko ciebie tutaj widać a to nie dobrze o tobie świadczy. Dość popisywania. Idz do pracy. Normalnej. Lepiej się poczujesz wśród ludzi.
  • ~marian
    (2014-10-03 07:30)
    Czy ja mam rozumieć, że ci, którzy na podstawie raportu NIK nie mają żadnej kontroli, nakręcili sobie film, jacy to są szlachetni i spróbują w ten sposób zdyskredytować likwidatora "wsi". Ale czy ja też mam rozumieć, że informacja tutaj zawarta - to jest też agitacja tych służb - jakże szlachetnych, bo szkolonych przez moskalików.
  • ~Tusk pod WARIOGRAF i transmisja w mediach na żywo.
    (2014-10-03 07:29)
    Tusk pod WARIOGRAF i transmisja w mediach na żywo.
  • ~!!!
    (2014-10-03 07:26)
    "Służby specjalne" od dziś w kinach. Wrócą teorie o "seryjnym samobójcy" polityków? "Niektórym może być ciężko się podnieść


    Seryjny samobójca nie działa tylko w świecie politycznym, ale w innych przypadkach nie nazywa się to seryjnym samobójcą , ale zwykłym