"Kac Vegas w Bagkoku" ("The Hangover Part II", USA, reż. Todd Phillips) jest, zrealizowaną przez tego samego reżysera, kontynuacją filmu "Kac Vegas" ("The Hangover") z 2009 r., nagrodzonego Złotym Globem w kategorii najlepsza komedia i nominowanego za scenariusz do nagrody Gildii Scenarzystów Amerykańskich.

W nowej komedii wracają główni bohaterowie "Kac Vegas": Phil (w jego roli Bradley Cooper), Alan (Zach Galifianakis), Stu (Ed Helms) i Doug (Justin Bartha).

Przyjaciele udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii, gdzie ma się odbyć ślub Stu. Pamiętają jeszcze niedawne zdarzenia z Las Vegas, gdy po tym, jak upili się – i stracili pamięć, mieli "zerwany film" – spotkała ich seria zwariowanych, nie do końca bezpiecznych przygód.

Przezorni mężczyźni nie chcą, by sytuacja z Las Vegas powtórzyła się przed ślubem Stu. Przyszły pan młody widzi rozwiązanie – zamiast wieczoru kawalerskiego, wyprawi dla przyjaciół spokojne późne śniadanie. Wszystko wymknie się jednak spod kontroli. W Bangkoku czeka na bohaterów kolejne szaleństwo.