• Brad Pitt i Leonardo Di Caprio w filmie "One Upon a Time in Hollywood"
  1
  3
  To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Zobacz plakat do filmu "Once Upon a Time in Hollywood", którego reżyserem jest sam Quentin Tarantino.
 • "Kurier" Władysława Pasikowskiego od piątku, 15 marca 2019 roku w kinach
  Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów "Jack Strong" i "Pitbull. Ostatni pies" to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski. "Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych" – tłumaczy Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta "Kuriera". Film od piątku w kinach, zobacz galerię zdjęć z produkcji
 • Całe szczęście_plakat bb mail
  8 marca, w Dzień Kobiet, do kin wejdzie nowa komedia romantyczna „Całe szczęście”. W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów ruszyła już przedsprzedaż biletów. Dziś prezentujemy specjalne plakaty z bohaterami filmu. Nowa komedia romantyczna produkcji TVN to - jak pisze dystrybutor - "pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wbiega celebrytka i gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?"
 • Film „Miłość i miłosierdzie” w kinach od 29 marca. Fot. Aleksandra Kamińska
  Film „"Miłość i Miłosierdzie" opowiada historię św. Faustyny Kowalskiej, której wizje i misja dały początek kultowi bożego miłosierdzia. Największym propagatorem kultu był jej spowiednik, ks. Michał Sopoćko, który to doprowadził do namalowania obrazu Miłosiernego Chrystusa "Jezu ufam Tobie" według wskazówek siostry, jego publicznego wystawienia w Ostrej Bramie oraz rozpowszechnienia broszur z jego reprodukcją. Ksiądz jest autorem wielu publikacji poświęconych dobroci Jezusa, w tym trzytomowej – "Miłosierdzie Boga w dziełach Jego". W 2008 roku papież Benedykt XVI w procesie beatyfikacji uznał Michała Sopoćkę za błogosławionego. W filmie "Miłość i Miłosierdzie" w rolę księdza wciela się Maciej Małysa, Faustyna Kowalska została sportretowana przez Kamilę Kamińską. Film w reżyserii Michała Kondrata na ekrany polskich kin wejdzie już 29 marca – dystrybucja Kino Świat.
 • Maisie Williams w filmie "Kiedy się pojawiłaś". W kinach od 1 marca
  W ostatnich latach gatunek słodko-gorzkich filmowych opowieści o dojrzewaniu, z wątkiem miłosnym, a często i cieniem śmierci w tle, przeżywa rozkwit. Zwykle historie te bazują na bestsellerowych powieściach. Tym razem powstał film według oryginalnego scenariusza autorstwa irlandzkiego filmowca Fergala Rocka – "Kiedy się pojawiłaś". Na ekranach w Polsce od 1 marca.
 • "Kobiety mafii 2" - fragment plakatu
  2
  - W Polsce też jesteśmy w stanie zrobić porywające kino, które jest mieszanką sensacji, humoru i miłości. To będą dwie godziny rewelacyjnej rozrywki - rekomenduje produkcję Patryk Vega, A my wiemy o filmie coraz więcej.
 • Emma Giegżno
  Liczby mówią same za siebie - w weekend film "Underdog" obejrzało około 280 tysięcy widzów, którzy mogli podziwiać też debiutującą na ekranie Emmę Giegżno. Jak aktorka odnalazła się w świecie filmowym? Zobaczcie nasze wideo.
 • Michał Mikołajczak
  1
  7
  Michał Mikołajczak w świecie "Underdoga" jest - jak sam mówi - człowiekiem całkowicie zepsutym. Przy okazji opowiedział nam co myśli o sportach walki z MMA na czele.
 • Kadr z filmu "Underdog"
  14
  Podczas premiery filmu "Underdog", jego reżyser, Maciej Kawulski zdradził kilka szczegółów dotyczących produkcji filmu. - Nikt mi z obsady nie odmówił - powiedział twórca.
 • Aleksandra Popławska na premierze filmu "Underdog"
  2
  352
  Wyobrażacie sobie Aleksandrę Popławską, która wchodzi do oktagonu, by ostro walczyć? Kto wie, czy tak się już niebawem nie stanie. Aktorka zdradziła nam, dlaczego zdecydowała się na treningi MMA, ale także o swej roli w filmie "Underdog".
 • Wojciech Smarzowski i ekipa filmu Kler na Festiwalu.
  107
  24
  Jednym z powodów, dla których zrobiłem ten film, jest to, że od jakiegoś czasu czułem się i czuję osaczony Kościołem – mówi w rozmowie z tygodnikiem "Polityka" Wojciech Smarzowski, reżyser filmu "Kler".
 • Franciszek Pieczka
  11
  7
  Franciszek Pieczka, jeden z najbardziej cenionych i lubianych polskich aktorów, niezapomniany Gustlik Jeleń z serialu "Czterej pancerni i pies", poczciwy Jańcio Wodnik, Święty Piotr z "Quo Vadis" Jerzego Kawalerowicza czy Stacho Japycz z "Rancza", 18 stycznia świętuje 90. urodziny.