Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kultowe "Na fali" nakręcone od nowa. Fani pytają: po co? [ZDJĘCIA]

27 maja 2015, 14:30
W oryginalnym filmie z początku lat dziewięćdziesiątych w głównych rolach wystąpili Keanu Reeves i Patrick Swayze. Za reżyserię odpowiadała Kathryn Bigelow. Dziś to już film kultowy. Co prawda, produkcja w 1991 roku nie zachwyciła krytyków (jedyna nagroda od MTV dla najatrakcyjniejszego aktora trafiła się Reevesowi), ale fanów zdobyła sobie na całym świecie. Są wśród nich choćby bohaterowie angielskiej komedii "Hot Fuzz – Ostre psy".
W oryginalnym filmie z początku lat dziewięćdziesiątych w głównych rolach wystąpili Keanu Reeves i Patrick Swayze. Za reżyserię odpowiadała Kathryn Bigelow. Dziś to już film kultowy. Co prawda, produkcja w 1991 roku nie zachwyciła krytyków (jedyna nagroda od MTV dla najatrakcyjniejszego aktora trafiła się Reevesowi), ale fanów zdobyła sobie na całym świecie. Są wśród nich choćby bohaterowie angielskiej komedii "Hot Fuzz – Ostre psy". / Warner Bros
To jeden z najbardziej zaskakujących remake'ów ostatnich lat. W sieci pojawił się plakat i minizwiastun nowej wersji thrillera "Na fali" ("Point Break") – wielkiego przeboju lat 90. Czy ma szanse odnieść taki sukces, jak film, który ma dziś status kultowego?
Reklama
Reklama
Tematy:
Luke Bracey Édgar Ramírez Point Break Teresa Palmer teaser Na fali zdjęcia

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama