Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Gorączka lodu": Wielki powrót bohaterów... "Krainy lodu" [ZDJĘCIA]

12 marca 2015, 12:25
Anna właśnie obchodzi urodziny, więc Elsa i Kristoff chcą jej wyprawić najwspanialsze przyjęcie. Szykuje się dzień pełen wrażeń i nieoczekiwanych prezentów, choć nie wszystkie okażą się trafione. Gości, jak zwykle rozweseli Olaf, którego uwagę całkowicie pochłonie ogromny i przepyszny urodzinowy tort… Jednak mroźne zdolności starszej siostry mogą doprowadzić do katastrofy. A wszystko przez ten katar... A psik!
Anna właśnie obchodzi urodziny, więc Elsa i Kristoff chcą jej wyprawić najwspanialsze przyjęcie. Szykuje się dzień pełen wrażeń i nieoczekiwanych prezentów, choć nie wszystkie okażą się trafione. Gości, jak zwykle rozweseli Olaf, którego uwagę całkowicie pochłonie ogromny i przepyszny urodzinowy tort… Jednak mroźne zdolności starszej siostry mogą doprowadzić do katastrofy. A wszystko przez ten katar... A psik! / © Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved
Anna, Elsa i Olaf wracają na ekrany. To jeszcze nie nowa odsłona przygód bohaterów "Krainy lodu", a świetna, krótkometrażowa animacja "Gorączka lodu" ("Frozen Fever"). Dzieciaki, które pokochały mieszkańców Arendelle, będą zachwycone.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
OLAF Elsa Czeslaw Mozil Gorączka lodu Kopciuszek Anna Cieślak Anna Kraina lodu Frozen Fever Kristoff

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama