Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Han Solo wylądował! Wypadek Harrisona Forda w memach

9 marca 2015, 21:15
Mały, zabytkowy jednopłatowiec z 1942 roku, który pilotował gwiazdor "Gwiezdnych Wojen" i "Indiany Jonesa", rozbił się na polu golfowym w Kalifornii. Przyczyną wypadku była awaria, której maszyna uległa tuż po starcie. Informacje na temat stanu Harrisona Forda są sprzeczne – według niektórych źródeł miał być krytyczny, inne podają, że 72-latek doznał umiarkowanych obrażeń. Agentka prasowa aktora przekazała, że jego życiu nic nie grozi, a syn Ben Ford napisał na Twitterze: – Z tatą jest ok. Poobijany, ale ok! Nie było to pierwsze awaryjne lądowanie miłośnika lotnictwa (w 1999 roku wylądował śmigłowcem w korycie rzeki w Kalifornii). Internauci wypadek Harrisona Forda zamienili w serię memów, wykorzystując motywy z jego głośnych filmów: "Gwiezdnych Wojen" i "Indiany Jonesa". Zebraliśmy najlepsze!
Mały, zabytkowy jednopłatowiec z 1942 roku, który pilotował gwiazdor "Gwiezdnych Wojen" i "Indiany Jonesa", rozbił się na polu golfowym w Kalifornii. Przyczyną wypadku była awaria, której maszyna uległa tuż po starcie. Informacje na temat stanu Harrisona Forda są sprzeczne – według niektórych źródeł miał być krytyczny, inne podają, że 72-latek doznał umiarkowanych obrażeń. Agentka prasowa aktora przekazała, że jego życiu nic nie grozi, a syn Ben Ford napisał na Twitterze: – Z tatą jest ok. Poobijany, ale ok! Nie było to pierwsze awaryjne lądowanie miłośnika lotnictwa (w 1999 roku wylądował śmigłowcem w korycie rzeki w Kalifornii). Internauci wypadek Harrisona Forda zamienili w serię memów, wykorzystując motywy z jego głośnych filmów: "Gwiezdnych Wojen" i "Indiany Jonesa". Zebraliśmy najlepsze! / Inne
Harrison Ford został poważnie ranny. Zabytkowy samolot, który pilotował, rozbił się na polu golfowym. Internauci znów zareagowali błyskawicznie, ale tym razem fala memów – jak często podkreślają – to nie kpiny, a wyraz hołdu dla ulubionego aktora.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Harrison Ford wypadek Harrisona Forda memy meme Han Solo

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama