Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Sekrety i kłamstwa Bettie Page - cała prawda o ikonie stylu pin-up, ZDJĘCIA!

2 listopada 2013, 10:00
Urodzona w 1923 roku Page zasłynęła w latach 50. Jej zdjęcia ukazały się w setkach magazynów. W 1955 roku trafiła na rozkładówkę "Playboya". W tym samym roku otrzymała tytuł Miss Pin-up Girl of The World
Urodzona w 1923 roku Page zasłynęła w latach 50. Jej zdjęcia ukazały się w setkach magazynów. W 1955 roku trafiła na rozkładówkę "Playboya". W tym samym roku otrzymała tytuł Miss Pin-up Girl of The World / AP / Bunny Yeager
Nazywano ją "dziewczyną o doskonałej figurze". Urzekała długimi, kruczoczarnymi włosami i niewinnym uśmiechem. Już niebawem w kinach za oceanem zagości film dokumentalny o Bettie Page, ikonie stylu pin-up. Narratorką jest sama Bettie, z którą twórca filmu, Mark Mori, prowadził wywiady na dziesięć lat przed jej śmiercią.
Reklama
Reklama
Tematy:
Bettie Page Reveals All Bettie Page Mark Mori

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • tak jest prosze panstwa
    2013-11-26 11:46:13
    Rozumiem fakt ze ona byla pierwsza rozreklamowana "modelka". Ale sa setki tysiecy takich dziewczat dzis i generalnie ujmujac - i co z tego?? O niebo lepiej niz dzisiejsi "mezczyzni" typu Justin B.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama