Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Prawdziwy przekręt z gwiazdami. "Iluzja" w kinach

28 czerwca 2013, 09:24
"Wybierz jedną z kart i pomyśl o niej" – mówi grany przez Jessego Eisenberga iluzjonista do dziewczyny biorącej udział w sztuczce. Po chwili dwukrotnie przetasowuje przed kamerą talię kart. – Zapamiętałaś kartę? – pyta magik. – Tak – odpowiada dziewczyna. – Czy widzisz ją teraz? – pokazuje wachlarz. – Nie. Za moment na jednym z pobliskich wieżowców wyświetli się siódemka karo. Dziewczyna nie dowierza, a publiczność szaleje z zachwytu
"Wybierz jedną z kart i pomyśl o niej" – mówi grany przez Jessego Eisenberga iluzjonista do dziewczyny biorącej udział w sztuczce. Po chwili dwukrotnie przetasowuje przed kamerą talię kart. – Zapamiętałaś kartę? – pyta magik. – Tak – odpowiada dziewczyna. – Czy widzisz ją teraz? – pokazuje wachlarz. – Nie. Za moment na jednym z pobliskich wieżowców wyświetli się siódemka karo. Dziewczyna nie dowierza, a publiczność szaleje z zachwytu / AKPA / Barry Wetcher
Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt (Woody Harrelson), Jack (Dave Franco) i Henley (Isla Fisher) to czworo iluzjonistów, którzy dotąd zarabiali na ulicy lub w tanich klubach. Pewnego dnia dostają angaż swojego życia od anonimowego zleceniodawcy. Kierowani tajemniczymi wskazówkami powołują do życia najbardziej spektakularne show w dziejach sztuki iluzji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Dave Franco Woody Harrelson Iluzja Jesse Eisenberg recenzja

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Forg
  2013-06-29 20:56:07
  I tak w tworzeniu iluzji, nie przebiją Tuska i wesołej ferajny z PO
  0
 • wdzięcznynaród
  2013-06-28 10:58:49
  My tu i bez kina mamy taką iluzję na co dzień.
  Zebrała się grupa iluzjonistów, których miejsce było na poboczu polityki.
  Pewnego dnia dostają angaż swojego życia od nie anonimowego zleceniodawcy w trakcie nocnej zmiany. Kierowani tajemniczymi wskazówkami powołują do życia najbardziej spektakularny show w dziejach Polski.
  Na oczach milionów obywateli kręcą lody gdzie się da. W przetargach, funduszach, spółkach, fotoradarach, autostradach, podatkach, dotacjach.
  Cóż jednak począć z plejadą odszczepieńców, którzy wszelkie dowody upłynniają w mig, a na przesłuchaniach przekonują bez mrugnięcia okiem, że wszystkiemu winny jest Kaczyński.
  0
 • wdzięcznyteż
  2013-07-17 12:02:28
  Do "wdzięcznynaród" : Świetnie to ująłeś ! Gratulacje !
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama