Reklama
Reklama
Reklama

"Wejście smoka" - epitafium dla Bruce'a Lee, ZDJĘCIA!

Bruce Lee w filmie "Wejścia smoka"
Bruce Lee w filmie "Wejścia smoka" / Materiały Prasowe
Od tego tytułu miała się rozpocząć wielka hollywoodzka kariera Bruce'a Lee. "Wejście smoka" zamyka jednak filmografię aktora karate, zmarłego krótko po zakończeniu zdjęć. Epitafium dla Lee nawet po latach wygląda imponująco – pisze Łukasz Maciejewski.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
blu ray Wejście smoka Bruce Lee
Reklama

Komentarze (8)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • logos
  2013-07-01 12:18
  re:~paweł34

  Matka wie, że ćpiesz?
  0
  zgłoś
 • paweł34
  2013-06-27 10:34
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTII Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  0
  zgłoś
 • stiwen
  2013-06-27 10:09
  Oczywiście, że Bruce Lee nie był karateką. Tak twierdzić, to dla niego wręcz zniewaga. Zachowały się wywiady, w których krytykował karate, a większość jego filmów w mniej lub bardziej otwarty sposób kontestuje japońskie sztuki walki.

  Domyślam się, że autor parafrazuje określenie "film karate" ukute w złotych czasach VHS do opisu mordobić wszelkiego sortu. W tym przypadku to jednak faktycznie niezręczność.
  0
  zgłoś
 • sokular
  2013-06-27 09:13
  W HongKongu nadal trwa Jego kult.Można tam oglądać jego pamiątkowe odbicie Dłoni. w tamtejszej alei gwiazd.Z Charakteru był to KTOŚ.
  0
  zgłoś
 • Hm
  2013-06-27 08:06
  No, ale w jednym z wcześniejszych filmów wygrał z Chuckiem Norrisem.
  I wy sądziliście, że on długo pożyje ?
  0
  zgłoś
 • king brus li karate miszcz
  2013-06-27 08:00
  Piotrze! jestes ignorantem. pan autor napisal i tak ma byc, "prawdziwy karate balet"!

  tera ci lyso.
  0
  zgłoś
 • king brus li karate miszcz
  2013-06-27 07:54
  kino karate?

  brus li cwiczyl je z bratem, kingiem mlodszym. bo sam umial tylko nieco kungfu, no itak mu sie pomieszalo, ze mu wyszlo z tego cos zupelnie nowego - drzetkundo.

  ale co tam bedziemy sie rozdrabniac. kino karate, cwiczylem z bratem, twoje lzy leco mi na koszule...
  0
  zgłoś
 • Piotr
  2013-06-27 07:54
  Wielka ignorancja autora . Bruce Lee przecież nie był karateką. Wstyd panie Łukaszu!
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama