Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Iron Man 3" najlepszy z najlepszych - krytycy oceniają nowy hit

11 maja 2013, 09:40
"Oto zaprzeczenie teorii, że filmowe kontynuacje muszą być gorsze. Tym razem część trzecia jest najlepsza. To rewelacyjne kino rozrywkowe. Pełne akcji, humoru i świetnych kreacji aktorskich" (Kamil Śmiałkowski , Stopklatka)
"Oto zaprzeczenie teorii, że filmowe kontynuacje muszą być gorsze. Tym razem część trzecia jest najlepsza. To rewelacyjne kino rozrywkowe. Pełne akcji, humoru i świetnych kreacji aktorskich" (Kamil Śmiałkowski , Stopklatka) / Media
Krytycy – tak polscy, jak i zagraniczni – dawno nie byli tak zgodni: "Iron Man 3" jest najlepszą odsłoną przygód Tony'ego Starka. Oto, co piszą o podbijającej kina na całym świecie produkcji Marvela . Bo Iron Man wszędzie tam, gdzie się pojawia, jest numerem jeden.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Shane Black Iron Man 3 Robert Downey Jr. recenzja
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • SER$
  2013-05-15 14:36
  Trzeba nie mieć wstydu, aby przy tym filmie używać przymiotnik - najlepszy.
  W POlsce wszyscy się prostytuują nie tylko POlitycy.
  Chała, że przy tym Kac Wawa to arcydzieło.
  0
  zgłoś
 • Robnad
  2013-05-15 07:16
  Amerykańska bajeczka i tyle , mi się nie podobał , wolę obejrzeć jakieś klasyczne polskie filmy. Prawdziwy Polak powinien oglądać tylko polskie.
  0
  zgłoś
 • POseł PO i przed
  2013-05-14 10:48
  Największe ***** obecnie na ekranie. Ludzie szkoda kasy, jak nie wierzycie, to ściągnijcie z internetu. Przynajmniej zaoszczędzicie kasę - jeśli czasu wam nie szkoda.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama