Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Straszny film 5" - wielka zgrywa z Lindsay Lohan. ZDJĘCIA

7 kwietnia 2013, 10:20
Seria obrazów "Straszny film" od kilkunastu lat bawi widzów na całym świecie. Piąta jej odsłona parodiuje takie filmy jak "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" i "Oszukać przeznaczenie"
Seria obrazów "Straszny film" od kilkunastu lat bawi widzów na całym świecie. Piąta jej odsłona parodiuje takie filmy jak "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" i "Oszukać przeznaczenie" / Media / Quantrell D.Colbert
Hollywood kocha śmiać się z siebie, a widzowie lubią efekty tej zgrywy oglądać. Choć oczywiście filmy z parodystycznego cyklu nabijającego się bezlitośnie z wielkich kasowych hitów prezentują bardzo specyficzne poczucie humoru. Jeszcze w kwietniu w polskich kinach pojawi się "Straszny film 5". Tym razem na tapetę wzięto "Incepcję" i "Czarnego łabędzia".
Reklama
Reklama
Tematy:
Straszny film 5 Charlie Sheen Lindsay Lohan
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • dosko
  2013-08-07 17:37
  Czarny łabędź jest genialny.
  0
  zgłoś
 • Lia
  2013-04-07 16:57
  Uwielbiam film ,,Czarny Łabędź:, ale zupełnie nie spodziewałam się, że zostanie sparodiowany i porównany do wymienionych wyżej horrorów.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama