Zdjęcia do kinowej wersji popularnego serialu są właśnie kręcone w Vancouver. W sieci można zobaczyć pierwszą odsłonę słynnej drużyny w nowym składzie. Na pierwszej fotce z planu widzimy Hannibala (w tej roli Liam Neeson), Buźkę (czyli Bradleya Coopera), Szalonego Murdocka (Sharlto Copley) oraz czarnoskórego BA Baracusa (w tej roli zapaśnik Quinton Jackson).

Reklama

Dziewczyna Justina, Jessica Biel, zagra w kinowej "Drużynie A" >>>

Reżyserem kinowej wersji serialu jest autor " Asa w rękawie", Joe Carnahan. Premiera filmu przewidywana jest na sierpień 2010 roku.

"Drużyna A" (w oryg. "The A Team") to opowieść o grupie żołnierzy, którzy uciekają przed wojskiem i służbami bezpieczeństwa po tym, jak zostali wmanewrowani w napad na bank. Przy okazji zaś najmują się do realizacji niebezpiecznych misji - stając w obronie dobra, walczą z najgorszymi przestępcami.

W kręconym w latach 1983-87 98-odcinkowym serialu główne role zagrali: George Peppard jako pułkownik John 'Hannibal' Smith, Mr. T jako sierżant Bosco Albert 'B.A.' Baracus, Dirk Benedict jako porucznik Templeton 'Buźka' Peck oraz Dwight Schultz w roli kapitana H.M.Murdocka.