Odświeżona wersja hitchockowskiego dreszczowca nosi tytuł "Psycho-logic". Grającą w nim główną rolę supermodelkę Elisa Sednaoui, ucharakteryzowano na podobieństwo Marion Crane, jednak od pierwowzoru różnią ją znacznie wyższe i bardziej wyrafinowane szpilki projektu Louboutina.

Oto piękna, krótkowłosa blondynka wsiada do samochodu z grubszą sumą pieniędzy przy sobie, po czym ucieka na pustkowie, prosto do hoteliku gdzieś na uboczu. W filmiku mamy też powtórkę słynnej sceny pod prysznicem, z nieco innym jednak niż w oryginale zakończeniem. Ugodzona przez nieznanego sprawcę dziewczyna wyczołguje się spod prysznica i trafia prosto do... obuwniczego raju szpilek Louboutina.

Słynny projektant, oprócz tego, że film wyreżyserował i napisał do niego scenariusz, to również w nim zagrał. Stroną muzyczną zajął się natomist brytyjski piosenkarz Mika, którego Louboutin obdarował ostatnio butami zaprojektowanymi dla Michaela Jacksona. W ostatnich partiach filmiku słychać pierwszy singiel "We Are Golden" z jego najnowszej płyty "The Boy Who Knew Too Much".

p
CZYTAJ TAKŻE:
Louboutin, kobiecy przedmiot pożądania >>>