W dosłownie ociekającym krwią klipie widać głównych bohaterów serialu oraz członków Depeche Mode - Martina Gore'a i Davida Gahana. Zdjęcia zespołu zaczerpnięte zostały ze "Studio Sessions", specjalnego box setu "Sounds Of The Universe".

Akcja serialu "Czysta krew" toczy się w niedalekiej przyszłości, kiedy to po opracowaniu przez japońskich naukowców sposobu produkcji sztucznej krwi, wampiry przestają ukrywać się w trumnach i zaczynają domagać się społecznej akceptacji. Główną bohaterką jest Sookie Stackhouse (Anna Paquin), kelnerka w niewielkim barze, która dobrze wie, co znaczy „być innym”. Sookie posiada niezwykły dar czytania ludzkich myśli, a poza tym jest zafascynowana wampirami, które, tak samo jak ona, różnią się od reszty ludzi. Pewnego dnia w barze pojawia się przystojny mężczyzna, wampir Bill (Stephen Moyer), w którym Sookie zakochuje się bez pamięci. Decyduje się także z nim zamieszkać, ale czas pokaże, że życie z wampirem to pasmo niekończących się kłopotów.

Serial "Czysta krew" oparty jest na serii książek Southern Vampire, autorstwa Charlaine Harris. Jego reżyserem oraz pomysłodawcą jest laureat Oscara Alan Ball, odpowiedzialny za sukces takich hitów, jak "American Beauty" czy kultowego serialu "Sześć stóp pod ziemią". Produkcja wyróżniona została nominacjami do Złotych Globów.

p