Ten facet zmienia się jak kameleon. Brytyjski komik był już przygłupiastym raperem oraz rozbrajająco bezpośrednim , czyli . I gdy już wszystkim zdawało się, że Cohen niczego bardziej od czapy wymyślić nie może, komik wyciągnął kolejnego asa z rękawa – .
Brüno jest . Ten nierozganięty blondynek potrafi zadawać swoim rozmówcom najbardziej niedorzeczne pytania, wyruszyć do USA, licząc, że stanie się najpopularniejszym Austriakiem od czasów Adolfa Hitlera i zaadoptować czarnoskórego chłopca w zamian za iPoda.
Nic dziwnego, że . Wystartował nawet konkurs na polskie tłumaczenie wywiadów, które Brüno przeprowadził z różnymi – często niekonwencjonalnymi – postaciami.
Można również zabawić się w przetłumaczenie całego filmu, a gra jest warta świeczki. (jeśli oczywiście tylu posiada. A – no i w planach wydawniczych jest również .
Tłumaczenie można trenować już teraz . Na przykład przy pomocy zamieszczonego poniżej filmiku. Ale uwaga: Brüno posługuje się dość niewybrednym słownictwem.
p