Najpierw współpracy odmówiła Nicole Kidman, której zaproponowano rolę filmowej partnerki tajnego agenta. Wcześniej wcieliły się w nią Kim Basinger, Halle Berry i Eva Green. Dzięki tej roli te piękne i seksowne aktorki zyskały jeszcze większą sławę i prestiż, bo seria o sprytnym i przystojnym agencie stała się już kultowa i cieszy się ogromną popularnością.

Reklama

Była żona Toma Cruise’a kategorycznie odmówiła współpracy z Bondem, bo jak twierdzi, nie jest wystarczająco pociągająca i uwodzicielska. "Jestem pewna, że Daniel chętnie by ze mną współpracował, ale ja musiałabym być wspaniałą kobietą z dużą dawką seksapilu. Nie, ta rola nie jest dla mnie” - aktorka zwierzyła się magazynowi "Closer”.

Kim więc będzie partnerka jednego z najprzystojniejszych, najlepiej ubranych i najlepiej zarabiających aktorów Wielkiej Brytanii, na razie utrzymywane jest w tajemnicy. Podobno Craig sam dobiera sobie partnerki. Dzięki temu ma pewność, że każda scena sprawi mu przyjemność...

Kolejnym ogromnym stresem 39-letniego Craiga, jest... skok na bungee, którym rozpoczną się zdjęcia do filmu. "Cały czas ćwiczę, ale bardzo się boję. W ogóle jestem pod ogromną presją. Chciałbym móc kiedyś powiedzieć, że chociaż jeden film o odważnym agencie, w którym zagrałem, był dobry...” - powiedział gazecie "New York Daily News". A my zastanawiamy się, skąd ten brak pewności u Tajnego Agenta Jej Królewskiej Mości?

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, aktor znajdzie partnerkę i rewelacyjnie skoczy na bungee, 22 epizod o najsławniejszym agencie świata obejrzymy w listopadzie 2008 roku. Reżyserem filmu jest Marc Forster, niezwiązany jak dotąd z kinem akcji. Znamy m.in. takich produkcji jak "Marzyciel”, czy "Monster’s Ball: czekając na wyrok”.