"Twarz" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale

| Aktualizacja:

"Twarz" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej - film o człowieku, który po wypadku musi na nowo odnaleźć się w świecie - został w sobotę nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem (Grand Prix) podczas 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Berlinale.

wróć do artykułu
  • ~edr
    (2018-02-25 08:35)
    kolejny gniot opluwający Polaków ... niech wreszcie wyjedzie z Polski zamieszka w dzielnicy muzułmańskiej w Berlinie albo we Francji i nakręci film o tych dzielnicach ....zobaczymy czy będzie miała odwagę skrytykować ......ależ wiadomo że nie
  • ~pifpaf
    (2018-02-25 10:15)
    "Twarz" osoby bez twarzy. To coś jak polski antysemityzm bez Semitów w Polsce. Chazarskiej ściemy ciąg dalszy.
  • ~wielki nieinternowany z powodu przypadku
    (2018-02-24 22:00)
    Im więcej szalone lewackie elity unijne przerzucą "uchodźców" do Europy, tym bardziej Europa będzie afrykańska. Dzikusy z VII wieku zrobią z Europy Afrykę albo Bliski Wschód, albo Azję. Im większy będzie mix, tym więcej będzie nienawiści, biedy, morderstw i przestępstw. Rio de Janeiro ma tzw. "multi-kulti", i z tego powodu jest jednym z 10 najbardziej niebezpiecznych miast na świecie. Zdaje się, że ostatnio wojsko musiało tam przejąć kontrolę, aby pilnować bezpieczeństwa mieszkańców. Niekompatybilnych cywilizacji nie miesza się, chyba, że chce się doprowadzić do upadku dane państwo i stworzyć piekło na ziemi. W Europie multi-kulti stworzy rdzennym Europejczykom "bombowe" życie, podobne do tego jakie jest na Bliskim Wschodzie. Aby takiego nieszczęścia uniknąć, rdzenni Europejczycy muszą się bronić, usunąć obłąkane lewackie elity od władzy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.
  • ~JMK
    (2018-02-25 10:56)
    Lewactwo liczyło na złotego misia.U tu Małgośka dostała tylko srebrnego.
  • ~MOZ
    (2018-02-25 11:19)
    Liczono na złotego jest srebrny ,ale to jest lepszy niż pluszowy.
  • ~wielki nieinternowany z powodu przypadku
    (2018-02-24 20:51)
    Ta Szumowska to za PiSem czy za PO jest bo nie wiem jaki komentarz napisać?
  • ~baska
    (2018-02-24 23:26)
    Swietna wiadomosc!Gratulacje!
  • ~Vp
    (2018-02-25 06:00)
    Gratulacje .Ot mamy przyklad piekna i talentu.
  • ~oj
    (2018-02-24 22:28)
    Gratulacje dla reżyserki. Film zapowiada się ciekawie.
  • ~taktak
    (2018-02-24 20:45)
    Co za nieszczęście dla spisiałych kulsonów...
  • ~Lilka
    (2018-02-25 08:24)
    No na szczescie, nie wszystko, co w ostatnich dniach produkuja Polacy jest haniebne, przeciwnie, mozna byc z tego dumnym! . Ciesze sie i gratuluje calej filmowej ekipie!
  • ~On
    (2018-02-25 13:07)
    Piskun dl e , skonczcie wreszcie z tym oklepanym zdaniem : opluwanie Polski? Na Pis bardzo chetnie spluwam, ale Pis to nie cala Polska! Wy tez " opluwacie " Polakow, ze niby gorszy sort, Kana......., z d r a j c y ...... itd! Pitrolle to taki ograniczony sort. Byloby marzy to ja to pisowskie d z i a...... dos t w o rozpoznali!
  • ~jkj
    (2018-02-25 19:46)
    POwinna wyjechac do izraela
  • ~adrian
    (2018-02-25 17:58)
    phi......triller przyrodniczy o pikującej kaczce...smoleńsk był 100 razy lepszy
  • ~Marchołt
    (2018-02-28 15:43)
    PrawdziwiWolacyKatolicy skąd w Was tyle jadu?

Może zainteresować Cię też: