Najstarsze studia filmowe "Kadr" i "Tor" udostępniły na swoim kanale ponad 60 tytułów najgłośniejszych pełnometrażowych produkcji. Wszystko do obejrzenia w dobrej jakości, legalnie i za darmo.

Reklama

http://www.youtube.com/watch?v=IfUfC0NAH8c&feature=share&list=PLQL848PEHm34iNpKf9_8IYVKWzRB7fAAo

Rzecznik prasowy studia "Kadr" Maria Pułaska uważa, że to dziś najlepszy sposób, aby promować rodzime kino sprzed lat. Dodatkowo pomaga to w walce z piractwem. Dzięki programowi "Conent ID" portal YouTube kasuje wszystkie treści (całe filmy bądź ich fragmenty), które zostały zamieszczone nielegalnie.

http://youtu.be/PUcbuqRveE4

To idealny sposób na spędzenie czasu w podróży pociągiem lub samochodem. Każdy widz znajdzie coś dla siebie, a wiek nie ma tu znaczenia - dodaje Maria Pułaska. Wielu ludzi młodych nie miało wcześniej szansy obejrzeć filmów, bo zostały wycofane z dystrybucji. Ci starsi, mogą wśród zamieszczonych (doskonale im znanych) filmów, znaleźć takie, których nigdy nie widzieli.

W dorobku obu najstarszych polskich studiów filmowych znajduje się ponad 800 dzieł rodzimej kinematografii. Zarówno "Tor" jak i "Kadr" planują sukcesywnie udostępniać na swoich kanałach kolejne filmy.