28-letni Johnny Lewis najprawdopodobniej spadł lub rzucił się z dachu. Co więcej, w domu znaleziono także zwłoki 81-letniej Catherine Davis, właścicielki posiadłości, oraz kota. Policja podejrzewa, że morderstwa dokonał Lewis, być może pod wpływem narkotyków. Do wydarzeń doszło 26 września.

Reklama

– To straszna tragedia, więc robimy wszystko, aby poznać prawdę – oznajmił przedstawiciel policji w Los Angeles, Andrew Smith. – Zgon pana Lewisa nastąpił prawdopodobnie w wyniku upadku, może ze schodów, może z balkonu, lub też z dachu. Według naszych ustaleń przed śmiercią w domu pana Lewisa miało dojść do awantury. Potem Lewis wybiegł z domu, awanturował się z sąsiadami, następnie wrócił do środka, a kiedy przyjechaliśmy pod jego posiadłość, już nie żył. Wezwali nas sąsiedzi, którzy poinformowali nas, że z domu dochodzą krzyki kobiety.

Johnny Lewis był znany z serialu "Synowie anarchii", a także filmów "Skazaniec" i "Nieodebrane połączenie". Do marca 2007 roku spotykał się z piosenkarką Katy Perry, z którą był związany przez 18 miesięcy.